Over dit evenement
Tijdens de avondcursus massage, van vijf dinsdagen, leer je hoe je op een ontspannen manier een uitgebreide en zorgvuldige massage geeft. Je leert massage van de rug, schouders, benen, voeten, armen, handen, nek en gezicht. Je leert ruim 60 diverse technieken, hoe je deze toepast en in welke volgorde je ze doet. Doordat je veel verschillende technieken leert kan je een fijne, afwisselende en uitgebreide massage gaan geven.
📚 Lesmateriaal
Je krijgt toegang tot het uitgebreide online lesmateriaal waarin je theorie vindt over masseren. Ook wordt elke techniek van deze cursus beschreven met daarbij foto's ter verduidelijking. Daarnaast kun je van elke techniek een video bekijken, waarbij je gesproken instructies hoort. Je hebt een half jaar toegang, dus alle tijd om de technieken goed in de vingers te krijgen.
👫 Deelnemers
Het maximale aantal deelnemers is 10 en het minimale aantal is 6. De vakdocent wordt bijgestaan door een assistent (m/v). Alle technieken die je leert, worden voorgedaan op de assistente. Hierdoor hoef je niets te missen en kan je perfect zien hoe elke techniek er daadwerkelijk uitziet. Ook is er voldoende ruimte om vragen te stellen aan het team.
📍 Praktisch
Wanneer: vijf woensdagavonden
Waar: Prins Hendrikplein 1 Den Haag
Inclusief online lesmateriaal
Inclusief certificaat van deelname
❗ Meer info en aanmelden op onze website:
https://omb-academie.nl/aanbod/avondcursus-massage-voor-beginners/