Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Vrijdag 04 oktober 2024

Mantra & Adem

Georganiseerd door
12 reviews
Volgen
okt.
04
Vrijdag 04 oktober 2024
19:30 tot 21:00

Happyou Yoga Maasdriel, Maaijenstraat 30, 5325 XH Well, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement


Mantra’s zijn heilige geluiden en woorden die door herhaling een krachtige vibratie creëren. Tijdens deze Yoga Special gebruik je mantra’s om je geest te kalmeren, je concentratie te verbeteren en een diepere meditatieve staat te bereiken. Het zingen of chanten van mantra’s brengt je in harmonie met jezelf en de wereld om je heen, en versterkt de helende energie van je yogabeoefening. Deze special is een combinatie van yoga, adem & mantra's.

Judith neemt je mee in een aantal toegankelijke yoga & ademoefeningen en Els begeleidt het samen zingen van de mantra’s, waarbij je de vibraties kunt voelen in je lichaam. Je hoeft niet zuiver te kunnen zingen om toch de meditatieve kracht van mantra’s te ervaren. We sluiten de sessie af met een heerlijke ontspanning.

Over de organisatie

Happyou is een kleine yogastudio in de Bommelerwaard en organiseert events rondom Yoga & Adem gericht op ontspannen en je lekker in je lijf voelen.

Gun jezelf rust, een ander trapt voor jou niet op de rem.

In samenwerking met

Tovert zowel een innerlijke als een uiterlijke glimlach tevoorschijn. lachworkshop | lachmeditatie | lachwandeling | ZINGgeving | muzikale omElsing

Elk lied, elke lach is als een ode aan het universum

Mantra & Adem

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Happyou

Zondag, 05 okt. om 09:30
Mini-retraite Open je hart met cacao, yoga & adem
Happyou
Adem Yoga Cacao ceremonie
Vrijdag, 21 nov. om 14:00
Retraite weekend - Ontspan, laad op & kom tot jezelf!
Happyou
Meerdaagse retraites Yoga Ademwerk

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Dinsdag, 23 sep. om 19:15
Herfstequinox in de Bergkerk - A Ritual of Movement & Sound
Omikami Yoga
Equinox/Zonnewende Soundhealing Yoga
Zondag, 21 dec. om 13:30
Voluit zingen voor Vrede
Murali
Mantra zingen Stembevrijding Zangcirkel
Vrijdag, 03 okt. om 14:00
Workshop stembevrijding en mantra-avond met Jan Kortie
Petra Welboren
Mantra zingen Stembevrijding Stemexpressie
Vrijdag, 17 okt. om 20:00
Fralalai: ELVEN SINGING CIRKEL✨
PeaceConcerts
Live muziek Mantra zingen Harp
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?