Over dit evenement
Op zaterdag 28 september is het zover: de Slow Morning Cacao, Sound & Lunch. Na twee prachtige edities, verwelkomen we jou heel graag bij de volgende ceremonie 🤍
We kijken uit naar een ochtend vol ontspanning met de betoverende klanken van de handpan, klankschalen en andere instrumenten. We combineren de soundmeditatie met een cacaoceremonie en sluiten af met een heerlijke ayurvedische lunch.
De ochtend zal in het teken staan van (zelf) liefde. Cacao helpt ons hart te openen en biedt een kalmerend effect. Door muziek en begeleide meditatie brengen we je dieper in verbinding met jouw eigen hart.
Ceremoniële cacao is geen normale chocolade zoals je dat in de winkel kunt krijgen. Het is pure en rauwe cacao vol met mineralen en antioxidanten. Het zorgt voor de aanmaak van feel-good hormonen zoals endorfines en dopamine en brengt je in contact met jouw lichaam.
Na de meditatie sluiten we de ochtend af met een heerlijke ayurvedische lunch, afgestemd op het thema. Dit zorgt voor een harmonieuze afsluiting van een ochtend vol liefde en rust.
Praktische informatie:
🌞 Zaterdag 28 september
🌞 10:00 - 13:00 uur
🌞 @ Grootschermer (moeilijk bereikbaar met het OV)
🌞 Neem je eigen yoga matje mee
🌞 €44,- p.p.
We hopen je daar te zien en samen een prachtige, hartverwarmende ochtend te beleven.
Met liefde,
Lotte en Bente