Over dit evenement
Kunst kan je mooie inzichten geven. Hoe dan? Tijdens de creatieve sessie maken we gebruik van technieken uit de creatieve therapy & meditatie om je in contact te brengen met je onderbewuste. Je gaat creëren vanuit je gevoel en zonder oordeel. Je komt dichterbij je emoties en deze vertalen zich op het papier. Door in gesprek te gaan met jou over je tekening kom je achter mooie boodschappen wat je onderbewuste jou wilt vertellen. Waar mag je nu aan werken, bij stilstaan of extra liefde aan geven!? Een krachtige tool om weer even helder te krijgen welke richting je op mag gaan.
.
Dit is in de duinen van Bloemendaal, een magische plek waar we ons ongestoord kunnen verbinden met elkaar.
Je hebt geen teken of schilder ervaring nodig, stap voor stap wordt je door dit proces begeleid.
Je kunt gebruik maken van allerlei materialen zoals, krijt, verf, bladgoud en waterverf maar ik wil je ook uitdagen om met de elementen van de natuur te spelen. Dip eens een blaadje in de verf en zie hoe het eruit ziet en wat het met je doet. Voel je de nieuwsgierigheid van een kind en geef daar gehoor aan! Geniet, speel en ontdek tijdens deze art cirkel.
.
We verzamelen om 13:15 op de parkeerplaats en lopen samen naar de plek toe.
Neem een doek (waar je op kan zitten), trui en een flesje water mee! Wij verzorgen de rest.
Ook is de mogelijkheid om een heerlijke duik te nemen na de sessie dus zwemkleding + handdoek kun je ook meebrengen!
.
Ik heb onwijs zin om je kennis te laten maken met deze art cirkel.
Hier hoef je je geen zorgen te maken over je tekenervaring, want we begeleiden je stap voor stap op je creatieve reis. Laat alle twijfels en angsten los terwijl we samen werken aan het ontdekken van je artistieke zelf. Voel je geborgen in de wetenschap dat je omringd wordt door steun en begrip. Hier mag je jezelf zijn en je laten leiden door de rustgevende flow van creativiteit.
Bij vragen kun je ook altijd nog even een mail sturen naar mandalamonday@outlook.com
.
Ohja: Bij regen wordt de workshop verplaatst of krijg je je geld van deelname terug.
Liefs & creatieve groet, Roos