Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Zaterdag 10 augustus 2024

Vrouwen Verwendag

Georganiseerd door
7 reviews
Volgen
aug.
10
Zaterdag 10 augustus 2024 om 19:45 tot zondag 11 augustus 2024 om 17:30

Eksterveldlaan 27, 2820 Bonheiden, Belgium

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Welkom Vrouw,

Tijdens deze Vrouwen Verwendag is er tijd. Tijd om te landen. Tijd om te genieten en om te verbinden. Er is een programma als leidraad. Je krijgt eenvoudige routines en tools aangereikt uit de Vrouwen Qi Gong en Movement Medicine. Deze kan je inzetten om te doorbloeden en gifstoffen af te voeren, om je centrum terug te vinden, om je energie te clearen, om diep naar jezelf te luisteren, om je grenzen te stellen, om zelfliefde te cultiveren.

We verbinden in een cirkel van Vrouwen. Er is een sauna. We voeden ons lijf met heilzaam voedsel en onze huid met klei terwijl we vertoeven tussen de volwassen bomen in onze beschutte tuin. We genieten van een Yoni Steam. Er is een mogelijkheid om de zaterdagavond te komen om 19:45. Dan is er vuur en zang. Je logeert samen apart op dit land in de joert, in een tent of in de woonkamer. Je krijgt ook een droogborstel mee naar huis indien je de avond ervoor komt. Er is een gezond ontbijt.

We dansen en wandelen in het bos. We vinden onszelf stapje voor stapje terug.

Je ontvangt een uur liefdevolle massage van meestermasseur Wannes. Ik ben verrukt dat ik hem eindelijk kon strikken. Hij lijkt wel alle massages te beheersen, van handen, voeten (reflexologie) en gezicht tot full body en yonimassage. Allemaal meesterlijk ingetuned en afgestemd. Jullie overleggen samen welke massage in dat moment het meest geschikt is voor je.
Hij omschrijft zijn werk : “Mijn massages gaan van meer vief naar diep ontspannend. Harmoniserende ontspannende Massage Sensitif met een toets van lomi lomi kahuna bodywork.”

Voor de overnachting breng je zelf beddengoed mee en een hoofdkussen. Eventueel een matrasje. Je kan ook op onze futons slapen. Je slaapt in de joert, in de woonkamer of in de tent. Indien je heel graag alleen slaapt, breng dan je eigen tent mee. Wij hebben ook een grote tent ter beschikking.

Inbegrepen in de prijs zijn alle activiteiten inclusief lessen, zout, klei, avondeten en ontbijt, snacks en thee, sauna, Yoni Steam, massage van Wannes.

Welkom met specifieke vragen rond de organisatie : 0499/70.27.81

Over de organisatie

Workshops, retreats, individuele sessies in tuin en joert : Verbinden met Vrouwen - Stem en zang - Qi Gong - Yoga - Tantra - Shiatsu - Pelvic Release

Adem en spel

Vrouwen Verwendag

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Prana&Mie

Woensdag, 10 sep. om 10:00
Radiant Lotus Vrouwen Qi Gong
Prana&Mie
Vrouwen workshops Natuur Qi Gong
Zaterdag, 20 dec. om 14:00
YintijdYoga
Prana&Mie
Yoga Healing Meditatie

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Maandag, 28 jul. om 18:00
Ode aan de Yoni Zomer Festival @ Kasteel België
Ode aan de Yoni
Festivals Vrouwen workshops Meerdaagse retraites
Woensdag, 23 jul. om 10:00
De Stam - Zomers Samenzijn 2025
De Stam
Mini retraite in de natuur Community-building Rites of Passage
Donderdag, 07 aug. om 16:00
WOMEN OF LIGHT - retreat
Suyana
Meerdaagse retraites Stembevrijding Vrouwen workshops
Vrijdag, 08 aug. om 17:00
Root of Joy 2025
Root of Joy
Gatherings Mini retraite in de natuur Festivals
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?