Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Sjamanistische vrouwencirkel en cacao ceremonie

Friday 15 November 2024 from 19:00 until 22:00

Burgemeester Bickerstraat 17, 1111 BZ Diemen, Nederland

Over dit evenement

Een avond waarin sjamanisme, de maancyclus, spiritualiteit, cacao, verbinding en vooral je authentieke zelf centraal staan.

Rondom de volle maan komen wij samen met een groep vrouwen. De volle maan draait om afsluiting. De volle maan is het ideale moment om af te rekenen met alles wat je niet langer dient. Ook brengt zij de energie van overgave, loslaten en dankbaarheid. Deze ceremonie kan jou hierin ondersteunen.

Als vrouwen samenkomen ontstaat er een magische energie. Vrouwen versterken elkaar, verbinden, steunen elkaar in hun helingproces.

Wij nodigen je graag uit om dit samen met ons te ervaren.

Wij verbinden de wijsheden van de Ayurveda en het Inca sjamanisme.

We werken samen met oa de ‘spirit van de cacao’ en ‘de energie van de maan’.
Samen verhogen wij de energie en de frequentie. Om je te helpen loslaten wat je niet meer dient, om aan te gaan wat zo graag gevoelt en gezien wilt worden.

Cacao is een hartopener. Dit zorgt ervoor dat je makkelijker in contact komt met je gevoel en de blokkades in je lijf. Door de steun van de cirkel creëren wij een veilige omgeving om dit aan te gaan. Zo ontstaat er ruimte om nieuwe zaadjes te planten.

Het programma:

-Aankomst met een energetische reiniging
-Intentie zetten
-Meditatie met de energie van de maanstand
-Cacao ceremonie (met ayurvedische kruiden uitleg die je kunt toevoegen)
-Mantra’s zingen
-Sharing circle

Liefs Eva & Kalyani

Friday 15 November 2024 from 19:00 until 22:00

Burgemeester Bickerstraat 17, 1111 BZ Diemen, Nederland

Over de organisatie

Eva Stolk organiseerd: - Sjamanistische vrouwencirkels - Zouk workshops

In samenwerking met

Kalyani Coaching & Therapie

Reviews

Joni Hayen

Sjamanistische vrouwencirkel en cacao ceremonie

Eva en Kalyani weten een fijne sfeer te creëren waardoor je je veilig, verbonden en geborgen voelt. De cacao hielp om mijn hart te openen en verbinding te maken met mijn onderbewustzijn, wat mij inzichten heeft gegeven. Kortom, een hele mooie ervaring! ♥️

Lees meer

K. Peters

Sjamanistische vrouwencirkel en cacao ceremonie

Wat een super fijne ervaring was de vrouwencirkel zeg. Eva en Kalyani zijn zulke lieve en zachte mensen! Je voelde zo’n krachtige energie in de zaal! Je voelde echt een connectie met de andere vrouwen. Iedereen was zo open en eerlijk en op de een of andere manier voel je gewoon de herkenning met elkaar als vrouw zijnde! Tijdens de vrouwencirkel gebeurd er zoveel in je lichaam! Heel bijzonder en dankbaar dat ik dat heb mogen voelen. De vrouwencirkel van Eva en Kalyani is echt een aanrader.

Lees meer

Sjamanistische vrouwencirkel en cacao ceremonie

Dit vind je misschien ook interessant

Wednesday, 29 Jan. om 19:30
New Moon Ceremonie Drumcircle en Cacao
Lust voor leven
Drumcirkel Cacao ceremonie Ritueel
Saturday, 15 Feb. om 15:00
Ode aan de Yoni || Community Dag - Cacao, Zingen, Dansen @ AVANI
Ode aan de Yoni
Ecstatic Dance Mantra zingen Cacao ceremonie
Sunday, 02 Feb. om 14:00
CacaoCeremonie, Klank en Lichttaal in de hangmat
Shakti Sounds Soundhealing
Soundhealing Cacao ceremonie Lichttaal
Saturday, 18 Jan. om 11:30
Ode aan de Yoni Winter Festival @ Kasteel België
Ode aan de Yoni
Festivals Vrouwencirkels Vrouwen workshops
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl