Over dit evenement
11-Day Water Blessing: Closing ceremony. + Roots Rising Concert.
Tijdens deze bijzondere zondag middag in Amersfoort sluiten we de 11-Day online Water Blessing af. Deze trein van blessings begon op 20 juni tijdens de solstice.
Nu komen we samen om de Wateren te zegenen en bezingen in een ultieme slotblessing,.
We activeren het hart door samen te zingen voor het water, met ‘Water as medicine’, ‘Yemaya Assessu’ en te luisteren naar de liedjes van het nieuwe Album van Patricia, met Thomas Kwakernaat op bas. Songs die gaan over water, wortelen, het volgen van je hart en intuïtie, je plek vinden en onze relatie met moeder Aarde.
We activeren samen het water door een Water Blessing. Dit is de laatste prayer van deze 11 dagen, waarin alle energie zich cumuleert in een ultieme healing prayer: de Ho’oponopono. Hiermee dragen we bij aan de balans van de natuur en alle wateren van de aarde, maar dit is ook een activatie van het water ín jou.
We gebruiken hiervoor het geactiveerde water van de ceremonie in de Vondelkerk op 3 Mei jl. en de activatie die we met de 13 water vrouwen mee terug namen vanuit Colombia..
Na afloop brengen we het water gezamenlijk naar het meer in het park. Je krijgt een kristalletje en wat water van de activatie mee, om deze te gebruiken voor je eigen Water blessing bij het water in jouw buurt. Neem hiervoor zelf een klein potje mee.
Als locatie is gekozen voor het pittoreske Koetshuis in Amersfoort, onderdeel van het voormalige landgoed Randenbroek.
PRAKTISCH
Datum: 30 juni 2024
Tijd: 14.00 - 18.00 uur
14.00: inloop
14.30: aanvang concert
Locatie: Koetshuis Randenbroek, Heiligenbergerweg 115-119, Amersfoort
Meenemen:
* Neem zelf een kussentje mee om op te zitten.
* Een afsluitbaar potje met water van jouw lokale natuur water.
* Bloemen voor het water
* Een voorwerp die jouw verbinding met het water symboliseert (schelp, edelsteen etc)
Parkeren op het parkeerterrein buiten het park. Vanaf daar maak je een prachtige wandeling van 5 minuutjes.