Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Zaterdag 26 november 2022

Vrouwenlijn opstellingen dag (voor vrouwen)

Georganiseerd door
Volgen
nov.
26
Zaterdag 26 november 2022
10:00 tot 16:30

Heart of Gaia, Lievendaallaan 2, 3705 EB Zeist, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Lieve vrouwen,

Welkom op deze bijzondere opstellingen dag, voor, door en met vrouwen.

Aanwezig, vrij, stromend, verbonden, ontspannen, gesteund, gegrond, juicy, krachtig, in balans… zo willen we ons allemaal wel voelen als vrouw, toch? Ontvankelijk en beschikbaar voor onszelf, onze diepste hartsverlangens, onze relaties en de rollen die we vervullen in ons leven.

Maar vaak is dat zo gemakkelijk nog niet. Wat betekent het, en hoe voelt het om vrouw te zijn?
Wat weten we eigenlijk van onze voormoeders, de vrouwen die ons voorgingen en dankzij wie wij hier nu zijn?

Welke geschenken, kracht en wijsheid hebben we meegekregen van hen? En welke verstoringen, vervormingen, beperkende en ontkrachtende overtuigingen kregen we (onbedoeld) ook mee?

Deze dag schept inzicht hoe dit bewust en onbewust ons leven hier en nu beïnvloed. We maken ons vrij van oude patronen en overlevingsmechanismen, zodat we vrij en verbonden voluit ons eigen leven kunnen leven. En zodat we werkelijk dochter kunnen zijn van onze moeder, en moeder van onze kinderen.

Wanneer we kunnen rusten in onze vrouwenlijn, ons hierin geworteld en gesteund voelen, ‘pluggen’ we als het ware ‘in’ in onze ware innerlijke voedingsbron als vrouw. We zijn dan weer bewust ingebed in een groter veld van vrouwenkracht, liefde en wijsheid… zoals het bedoeld is te zijn.
Dit zorgt er ook voor dat we gemakkelijker kunnen zakken en aanwezig zijn in onze buik, bekken, baarmoeder en yoni: in onze bron van vitale levensenergie, diep Weten en vrouwelijke oerkracht.

🌹 WERKWIJZE

In een veilige, stevige en liefdevolle bedding zakken we samen in ons vrouwzijn. We beginnen met een persoonlijk onderzoek voor iedereen, waarin je kunt ervaren hoe jij je voelt in jouw vrouwenlijn.

Daarna doen we 2 opstellingen, om de vrouwenlijn op te schonen van de vrouwen die zich hiervoor hebben aangemeld.

We kijken naar de verhouding tussen de vraagstelster, haar moeder, oma, overgroot oma, en dochters als ze die heeft. Dat wat onbewust speelt of verborgen lag, zal zichtbaar worden. Zowel de mooie dingen die er zijn, als de vervormingen en verstoringen. Daar waar we heling kunnen brengen, zal de levensenergie en liefde weer vrij gaan stromen.
De vraagstelster zal de plek in kunnen nemen die klopt voor haar. Hierdoor kan ze vrij, gesteund en in haar kracht in het leven staan. Ook haar dochters zullen hierdoor vrij zijn om hun eigen leven voluit te leven.

Als je voor het eerst representant bent, zul je merken dat het vanzelf gaat. Je hoeft er niets voor te doen of te kunnen. Het meewerken aan de opstellingen van anderen is een diepgaande ervaring.

Of je nu komt als vraagstelster of representant, de ervaring leert dat de heling en inzichten doorwerken voor iedereen.


🌹 PRAKTISCH

• Zaterdag 26 november
• 10:00-16:30 (inloop 9:45, eventuele uitloop tot max. 17:00)
• Heart of Gaia, Lievendaallaan 2 te Zeist (gratis parkeren).
• Ruimte voor 2 vraagstellers en 8 representanten.
• € 130 voor vraagstellers, € 40 voor representanten, incl. persoonlijk onderzoek voor iedereen.
• Inclusief thee en lekkers, exclusief lunch.
• Aanmelden via info@riannesportel.com

Na aanmelding ontvang je nog wat meer praktische informatie. Na betaling is je inschrijving compleet.

Zin in deze bijzondere en verdiepende dagen!

Heb je vragen of vind je het fijn om eerst even kennis te maken? Neem gerust contact met me op.

❤ Rianne

info@riannesportel.com
https://www.riannesportel.com/


🌹 MEER INFORMATIE EN EVENTS:

• Liever een opstelling in 1 op 1 setting? Welkom voor een individuele sessie.

• Op https://FB.me/RianneSportel.LivingLove/ vind je actuele informatie over mijn overige aanbod en deze events:

• Elke eerste dinsdagavond van de maand: Dolfijn & Walvis Meditatie (online via Zoom), 20-21u.
www.facebook.com/events/616227086295031

• DOLFIJNREIZEN: zwemmen met vrije dolfijnen in Sataya (Rode Zee, Egypte).
2022 reizen zijn volgeboekt.
Reisdata en info 2023:
https://bit.ly/Dolfijnreizen2023informatie

• 12-13 december 2022: "Gouden Godin retraite" - 2 daagse retraite voor vrouwen, bij Elaisa Wellness.
Met Larissa van Beek. Meer info op:
https://aleen.nl/retraite/ en
https://www.facebook.com/events/651011579459225

Event afbeelding: "Wisdom of the Ages", by Autumn Skye Morrison

Over de organisatie

Voluit Leven en Liefhebben! Opstellingen - Coaching - Dolfijnreizen - Meditaties & meer

Liefde Leven, is Spelen in Vrijheid en Verbinding.

Vrouwenlijn opstellingen dag (voor vrouwen)

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Rianne Sportel

Zondag, 16 nov. om 09:00
DOLFIJNREIS 16-23 NOV ~ Zwemmen met vrije dolfijnen Egypte
Rianne Sportel
Meerdaagse retraites Natuur Vakantie

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Zaterdag, 26 jul. om 13:30
Opstellingenmiddag met paarden (Zuid-Limburg)
Patty Golsteijn - Opstellingen
Opstellingen Familieopstellingen Paarden
Zaterdag, 04 okt. om 10:00
Lingam massage workshop voor vrouwen
Mystery School of Sexual Alchemy & Sacred Union
Vrouwen workshops Massage Sacred Sexuality
Zaterdag, 30 aug. om 10:00
Workshop Familieopstellingen
Steff Runderkamp
Familieopstellingen Familiesysteem Systemisch werk
Dinsdag, 07 okt. om 09:15
Adem & Vrouw-zijn
Adem en Stem
Ademwerk Lichaamswerk Vrouwen workshops
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?