Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Woensdag 24 augustus 2022

Breathwork: "Een krachtig nieuw begin"

Georganiseerd door
7 reviews
Volgen
aug.
24
Woensdag 24 augustus 2022
8:50 tot 10:15

Online

Over dit evenement

Soms heb je het nodig om een nieuw begin te maken. Je relatie met je partner verloopt stroef, je zit slecht in je werk, of baalt van een aantal keuzes die niet lekker uitgepakt hebben. Je kan altijd weer opnieuw beginnen. Met deze Breathwork sessie ga je door de pijn heen ademen en creëer je ruimte om aan iets nieuws te beginnen. Deze keer met de kennis en ervaring die je hiervoor hebt opgedaan. Een krachtig nieuw begin maken met alle levenskracht die in jou zit.

Verbonden ademen is een krachtige tool om meer in contact te komen met je lichaam. Je leert om je eigen 'holding space' te geven, wat inhoud dat je met je aandacht bewust aanwezig bent bij je fysieke sensaties, emoties en gedachten.

Door de verbonden ademhaling kunnen emoties naar de oppervlakte komen. Door er krachtig en diep mee te ademen leer je het ruimte te geven. Dat geeft je meer rust, vrijheid en aan het einde van de sessie een diepe ontspanning.

Dan komt de ruimte om je te verbinden met een andere laag van bewustzijn. Een goed idee, inzichten en verlangens komen in je naar boven. Deze momenten zijn goud waard. Leg dus pen en papier klaar voor na de sessie op te gaan schrijven.

Na de sessie is er ruimte om over je ervaringen te delen en vragen te stellen. Je mag ook uitloggen om in je eigen space te blijven als dat je voorkeur heeft. Dan kun je op een later tijdstip je ervaringen met me delen als je dat wilt.

Je bent meer dan welkom om mee te doen ook als je nog geen ervaring hebt met de verbonden ademhaling

Als je vragen hebt, neem dan gerust contact met me op.

Meer over mij:
Mijn naam is René Horsthuis. Ik ben afgestudeerd psycholoog en sinds 2000 veel ervaring opgedaan met Vipassana meditatie, emotioneel lichaamswerk, mannenwerk, non dualiteit en de verbonden ademhaling. Het is mijn eigen zoektocht geweest die is ontstaan omdat ik me overweldigd voelde door emoties en er niet mee om wist te gaan. Hieruit ontstond een lange en intense weg op zoek naar naar zingeving en rust.

Warme groet,
René

Over de organisatie

Ik help je bij een diepgaand transformatieproces, zodat je weer met vertrouwen en vreugde kan gaan leven

"The only way out is to go in"

Breathwork: "Een krachtig nieuw begin"

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Zaterdag, 06 sep. om 18:45
Doorway to Bliss - avond voor mensen (45+) met tantra-ervaring
Bliss Your Body - School voor Tantra
Tantra Lichaamswerk Meditatie
Dinsdag, 29 jul. om 20:00
Roosevent: Klankschaalmeditatie met Frank Klank
De Roos
Klankschalen Klankbad Meditatie
Woensdag, 20 aug. om 11:00
Pure, Wild & Tender - Vijfdaagse Tantra Zomerretreat
Bliss Your Body - School voor Tantra
Tantra Meerdaagse retraites Meditatie
Maandag, 14 jul. om 09:30
Zomeropleiding tot Ademcoach - zomer 2025
LifeBizz
Opleiding Ademwerk Adem
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?