Over dit evenement
Een lezing met Reinoud Eleveld: Vallei-orgasme voor een seksueel veilige wereld.
Onze samenleving staat voor een belangrijke uitdaging op het gebied van seksualiteit. Door de eeuwen heen werd onze seksualiteit massaal onderdrukt. In de jaren ‘60 en ‘70 van vorige eeuw kwam er een tegenbeweging tot stand, die opriep tot seksuele bevrijding. Vandaag zien we hier helaas ook de schaduwkant van, namelijk: grensoverschrijdingen, (porno)verslaving en een algehele afname van onze veiligheid.
Vrijwillige begrenzing als sleutel:
Gelukkig bestaat er een alternatief. Er is een weg tussen onderdrukking en grensoverschrijding in: vrijwillige begrenzing. Door je seksuele energie in je eigen lichaam te laten circuleren blijft ze binnen jouw grenzen. En kan je ze ook weer inzetten voor jezelf. Je seksualiteit is een onuitputtelijke bron van energie, voor iedereen die op zoek is naar meer vitaliteit, bewustzijnsontwikkeling en wijsheid. En als kers op de taart krijg je ook nog eens meer goesting en nieuwe orgasmes! Deze benadering creëert een veilige basis op meerdere niveaus: voor jezelf, voor je directe omgeving en voor de wereld als geheel.
Van interne alchemie naar eigentijdse toepassing:
De oprichter van Vallei-Orgasme, Reinoud Eleveld, verdiepte zich jarenlang in deze kennis bij diverse meesters uit China. Het werd zijn missie om een seksueel veilige beschaving te creëren. Als sifu, auteur, veelgevraagd spreker in diverse podcasts en coach van (top)sporters inspireert hij met deze vernieuwde kijk op seksualiteit duizenden vrouwen en mannen in Nederland en België, via de platformen Taotraining Nederland en Vallei-orgasme. Tijdens de lezing neemt hij samen met Vallei-coach Tine Sterckx en Movement Medicine teacher Angela Boeringa het publiek mee in deze oeroude methodieken. Aan de hand van thema's, zoals zelfbeminning, het bewaken van je eigen grenzen en het voeden van je innerlijke energie, krijg je een helder en praktisch perspectief op seksuele gezondheid en bewustwording.
Praktische informatie:
Locatie: Monke-temple in Hasselt
Datum: 5 maart 2027
Tijd: 19u30 - 21u30, inloop om 19u.
Bijdrage: 20 euro p.p.
Inschrijven en betaling: t.b.n.
Vooraf en na de lezing zijn er verschillende boeken te koop. Op de website van Vallei is ook een enorme schat aan gratis informatie beschikbaar, in de vorm van e-books, podcasts en webinars. Neem daar zeker een kijkje.
Deze lezing wordt georganiseerd i.s.m.:
Tine Sterckx (Vallei coach, plantbased chef, kookworkshops), zie www.tinesterckx.be
Angela Boeringa (Movement Medicine dansworkshops), zie www.re-ligare.be
Monk-e (locatie voor bewuste events), zie www.monke-temple.be
Vallei-orgasme (platform voor wijsheid over liefde en seksualiteit), zie www.vallei.online
Gesproken taal
Nederlands