Over dit evenement
Hallo lieve en mooie vrouwen,
Na een mooie pilot van deze vrouwencirkel op 16 september waarbij we met zijn drieën mochten verbinden en ik deze mooie dames de inwijding mocht geven, staat op 14 oktober de volgende cirkel gepland. Wederom met nieuwe maan! Voor deze avond zijn vijf plekken beschikbaar. Ik kies er bewust voor om de cirkel heel intiem te houden, dit doet wat mij betreft de meeste eer aan deze mooie rite. Mijn intentie voor deze avond is een setting te creëren waarin we ons veilig en gedragen voelen door onszelf, elkaar en door onze mooie aarde. Waarin we onszelf op nog diepere lagen mogen leren kennen en mogen zakken in onze zachtheid en vrouwelijkheid.
We sluiten de cirkel af met de rite van de baarmoeder en wat hier zo mooi aan is, is dat jullie deze dan ook weer door mogen geven aan andere vrouwen. De Rite is een energieoverdracht vanuit de kosmische baarmoeder via mij naar jou. Vanaf het moment dat je de energie in jouw baarmoeder hebt, ben je verbonden met de kosmische baarmoeder. Zo helen we onszelf, onze vriendinnen, moeders, zussen, dochters en alle lieve en mooie vrouwen in ons leven. En hiermee natuurlijk de aarde! Voor de cirkel mag je kleding aantrekken waarin jij je prettig en vrouwelijk voelt, mag je bloemen meenemen (uit de natuur of winkel) waarvan we de bloemblaadjes kunnen gebruiken en een beetje water (in een potje of kannetje) uit een bron die voor jou fijn voelt en waar jij een connectie mee hebt. De avond zal er ongeveer als volgt uitzien:
* Kennismaken, intenties zetten (wat wil je er voor jezelf uithalen op deze avond)
* Geleide meditatie om dieper te mogen zakken in jezelf en de aarde. Je mag hierbij blijven zitten maar er is ook gelegenheid om te gaan liggen. Je mag hiervoor zelf een yoga matje meenemen. Ik zal jullie er een stukje doorheen praten en daarna op mijn drum voor jullie spelen en erbij zingen zodat jullie m.b.v. de trillingen nog dieper kunnen gaan.
* Inwijding rite van de baarmoeder. Deze inwijding helpt je om oude pijn en angsten los te laten om zo weer volledig de krachtige vrouw te mogen zijn die je in wezen bent. Je mag weer vol zelfvertrouwen door het leven gaan. Je mag (oude angsten) loslaten en het nieuwe manifesteren.
* Afronding
Onze baarmoeder is een plek van creatie en geboorte van leven! Als we goed met onszelf kunnen verbinden dan kunnen we dat ook met de aarde. De aarde zelf is ook een bezield wezen en heeft onze helingsprocessen nodig om zich in stand te kunnen houden en te kunnen bloeien/groeien/helen. Zeg ja tegen de liefde van moeder aarde voor jou. Jij bent een deel van de aarde, van de natuur. Je hoort bij haar, je mag met haar meeleven En handelen in harmonie met de natuur.
'Let’s heal our mother’s, sister’s, and daughter’s wombs and in this way bring healing to our Mother Earth'
Ik hoop jullie heel graag te zien op 14 oktober!
Heel veel liefs Selma