Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Try out Opstellingenavond voor ondernemers - Ondernemen, Systemisch werk, Familieopstellingen

Zaterdag 07 november 2026

Try out Opstellingenavond voor ondernemers

nov.
07
Zaterdag 07 november 2026
19:00 tot 22:00
Superstudios
Oliemolenstraat 60, 6416 CB Heerlen, Nederland
Bekijk op kaart

Over dit evenement

Deze opstellingenavond is special voor ondernemers en een try out waardoor je nu voor lage prijs kan deelnemen. Het gaat door bij minimaal 5 deelnemers en minimaal 1 vraaginbrenger.

De laatste tijd neem ik wel eens deel aan netwerkbijeenkomsten met andere ondernemers. Daar waar ik voorheen weerstand en allerlei negatieve voorstellingen en overtuigingen had, bleek het verbindend en inspirerend te zijn! Als psychotherapeut was ik gewend om vooral mensen weg te houden vanwege lange wachtlijsten en ook om niet samen te werken vanwege verschillende invalshoeken. Met een paar collega's (waar ik ook mee bevriend was/raakte) contact hebben was voor mij genoeg en bevredigend. Nu als medereiziger tijdens het begeleiden van mensen bij hun interne processen, merk ik dat er meer nodig is in het ondernemerschap en overwin ik langzaam mijn weerstand wat betreft social media en netwerken.

Dusssss....kwam er ineens een idee bij mij op na die netwerkbijeenkomsten en nadat ik een opstelling had gefaciliteerd waarbij een collega ondernemer een vraag inbracht met betrekking tot haar ondernemerschap....

Zou het niet geweldig helpend zijn om met gelijkgestemde ondernemers die tegen dezelfde dingen aanlopen, opstellingen te doen?!

Dan heeft de vraag die iemand inbrengt ook veel potentie om de resonanten in helende bewegingen te zetten, aangezien veel van dezelfde thema's spelen. Maaaaarrrrrr.... wie durft? Veel mensen vinden de eerste keer een opstelling best spannend. Deels omdat het niet goed uit te leggen is wat mensen kunnen verwachten, deels omdat het als eng wordt gezien om je kwetsbaar op te stellen in een groep (met mensen die je niet kent), deels omdat mensen nog oordelen over zichzelf hebben etcetc. Genoeg redenen om het niet te doen. Maar dat zijn allemaal redenen bedacht vanuit angst. En angst houdt tegen en wij als ondernemers (en ook als mens) willen juist beweging!

Mijn ervaring als facilitator van opstellingen.....op enkele uitzonderingen na (meestal mensen die niet vanuit een intrinsieke motivatie komen) is dat iedereen aangenaam verrast en enthousiast is over wat een opstelling doet en hoe makkelijk het ze afgaat. Iedereen komt dichter bij zichzelf en meer in verbinding met de andere deelnemers. Er zijn geen oordelen en het is een veilige omgeving met mensen die allemaal issues hebben inclusief ikzelf. Bovendien hoef je niet veel over jezelf te vertellen om tot een vraag te kunnen komen.

Dussss....voor de ondernemers die vastlopen in wat dan ook, verantwoordelijkheid willen nemen en het lef hebben om het aan te kijken.... Voel je welkom om je aan te melden of vragen te stellen! Ik heb er vertrouwen in dat er potentie voor deze vorm is, die bovendien betaalbaar is en diepgaande patronen kan opheffen. Je kan ook een dure cursus doen, maar de kans is groot dat wanneer je daarbij niet de diepte ingaat, je in dezelfde patronen blijft hangen. Ik geloof erin dat wanneer je vanuit de juiste energie (zonder blokkades) iets onderneemt, het wel moet gaan stromen. En zeker kun je je dan ook nog door iemand wegwijs laten maken in het ondernemerschap. Maar achter elke blokkade liggen issues die naar boven komen door oa het ondernemerschap. Zie het als een uitnodiging om ernaar te kijken en vervolgens makkelijker te leven en te ondernemen!

Je hoeft geen vraag klaar te hebben voordat je komt. Als je nieuwgierig bent is dat genoeg. Je kunt ook als resonant/representant meedoen om eens te ervaren. Dus bij deze de uitnodiging om na het lezen (van deze eerste blog van mij die nogal lang is uitgevallen) even in stilte te zitten met je ogen dicht en in te voelen of er iets in jou geraakt of enthousiast wordt en meer wil weten.

En natuurlijk kan een individuele sessie ook. Of gewoon verbinden en uitwisselen. Het lijkt mijzelf gewoon erg fijn om de groepsenergie te kunnen voelen en gebruiken. Laten we elkaar bijstaan! See/hear you?

Hartegroet

Maud



Voorbeelden van vragen:

-Waarom krijg ik niet genoeg klanten (ook als span ik me genoeg in om ze te werven)?

-Waarom vind ik het moeilijk om een goede prijs te vragen voor mijn diensten?

-Waarom maak ik me klein en durf ik geen ruimte in te nemen of mijn plek te pakken?

-Waarom laat ik me afschrikken/raak ik ontmoedigd door posts van collegas die er 'perfect' uitzien?

-Waarom blokkeert mijn creativiteit?

-Waarom kan ik financieel niet rondkomen?

-Waarom kan ik mijn tijd niet goed managen?

-Ben ik wel geschikt als ondernemer?

Enzovoorts


Voor meer info kijk ook eens op mn website www.bewustzijnspraktijkhumenergy.nl en op de blogs aldaar.
Opslaan

Over de organisatie

Neem contact op met www.bewustzijnspraktijkhumenergy.nl
Try out Opstellingenavond voor ondernemers

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van www.bewustzijnspraktijkhumenergy.nl

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl