Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
All you need is love dag - Authentic Relating, Verbinding, Lichaamsbewustzijn

Zaterdag 02 januari 2027

All you need is love dag

jan.
02
Zaterdag 02 januari 2027
10:30 tot 17:30
Helios Centrum Heerde
Badhuisweg 3, 8181 RA Heerde, Nederland
Bekijk op kaart

Over dit evenement

Wat kun je op deze dag verwachten?
We hebben vrijwel allemaal al vroeg in ons leven soms subtiele maar vaak ook stevige beschermlagen aangebracht rondom ons hart. Zo probeerden we ons te beschermen tegen de ongevoeligheden van de wereld waarin we opgroeiden. De grootste uitdaging in je volwassen leven is om je daarvan te bevrijden en weer onverdedigd open te worden. Alleen zo kan de liefde vrij stromen, ook al zul je daarin soms nog pijn ervaren.

Deze dag focussen we vooral op de vreugde die het geeft om onverdedigd en open in verbinding met anderen te zijn. Het is een dag waarin hart-opende oefeningen centraal staan. We gaan op speelse, subtiele, verwennende maar altijd respectvolle manieren vanuit verbinding met onszelf de verbinding met anderen aan.

De dag biedt een afwisselend programma met zowel contact-oefeningen in tweetallen als in kleine groepjes, met sharings, dans maar ook een geleide meditatie waarin je kan ervaren dat jij de onvoorwaardelijke liefde zelf bent die je zo vaak - vergeefs - in de buitenwereld hebt gezocht.

Elke All You Need is Love dag heef een eigen uniek programma. Liefde blijft daarin rode draad, maar de opbouw en oefeningen zullen verschillen vertonen.

De dag is exclusief lunch dus neem je eigen lunch mee!
Kosten € 65,-
https://www.helioscentrum.nl/all-you-need-is-love-dag/all-you-need-is-love-dagworkshop
Leeftijd
Vanaf 21 jaar
Gesproken taal
Nederlands
Opslaan

Over de organisatie

Neem contact op met Helios Centrum Heerde
All you need is love dag

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Helios Centrum Heerde

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl