Over dit evenement
Het jaar rond met de godinnen
Ben je nieuwsgierig naar wat de godinnen jou willen vertellen?
Ga mee naar jouw eigen binnenwereld. Je bent super welkom!
Er is een tijd van dromen, er is een tijd van doen, er is een tijd van evalueren en er is een tijd van innerlijk werk. Neem jij echt de tijd voor elke fase? Leer jezelf beter kennen en ga het jaar rond samen met de godinnen.
Elke maand verbinden we met de godin die past bij de energie en dynamiek van die maand. Tijdens deze avonden is er afwisselend ruimte voor meditatie, visualisatie, rituelen, zang, lichaamsgerichte oefeningen en delen.
Januari Sofia
Als de kortste dag is geweest beginnen we in januari met Sofia. Zij gaat over wijsheid vanuit een intuïtief weten. Ze is de leegte vol potentie. Het niets waar vanuit alles zich kan ontvouwen. Sophia is het vrouwelijke bewustzijn dat onze werkelijkheid droomt. Sophia gaat over zwanger zijn van ideeën.
Leiderschap over je eigen leven begint met bewust worden. Zodat jij kan gaan doen waar jouw hart en ziel echt blij van worden.
Je mag gaan dromen over de mogelijkheden in 2024!
Irma Spit Leiderschap en Coaching
Facilitator Innerlijk Leiderschap voor vrouwen
Het mystieke pad van de vrouw.