Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zaterdag 28 november 2026

Dans Cacao Adem Reis

nov.
28
Zaterdag 28 november 2026
19:30 tot 22:00

Lidwinahof, 5481 HL Schijndel, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

In deze workshop ga je kennis maken met de Liquid Breath, het zacht openen van je systeem op fysiek, mentaal, emotioneel en energetisch niveau.
Je gaat de reis maken van:
HOOFD naar HART
van CONTROLE naar LOSLATEN
En van DOEN naar ZIJN.

We gebruiken maar 30% van onze adem capaciteit, hoe mooi is het als je dit in deze avond al kan gaan verdubbelen en gaat ervaren wat dit in beweging brengt.
Meer zachtheid in jezelf, mild zijn naar jezelf.
Meer rust en vrede kan voelen.
Maar ook meer energie en creatiekracht kan ervaren.
Kortom dichter bij je authentieke zelf, wie wil dat niet....

En het grote voordeel is: Onze adem hebben we altijd bij ons en kunnen we in elk moment bewuster gaan inzetten, hoe fijn is dat!

agenda 2026:
11 september
28 november

Kapel Gasthuis in Schijndel, inloop 19.15 uur
Start 19.30 uur met dans, vervolgd door een zittende ademsessie om het hart te openen en kundalini te activeren.
Cacao ceremonie
Liggende ademsessie "The GIFT"

Gesproken taal
Nederlands
Opslaan

Over de organisatie

Neem contact op met https://riankleijsen.nl/
Dans Cacao Adem Reis

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid
Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl