Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zaterdag 19 september 2026

Medicijn Boeddha Mantra - Meditatie & Ceremonie

Georganiseerd door
71 reviews
Volgen
sep.
19
Zaterdag 19 september 2026
14:00 tot 16:30

Zeist, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

𝗠𝗲𝗱𝗶𝘁𝗮𝘁𝗶𝗲 & 𝗖𝗲𝗿𝗲𝗺𝗼𝗻𝗶𝗲
voor heling en verbinding

Een zachte landing…
in de stille, helende ruimte van je hart.

Een mantra is een heilige klank of zin die je herhaalt om je aandacht te richten en je bewustzijn te verdiepen. Mantra’s worden al duizenden jaren gebruikt als ingang naar innerlijke rust, heling en verbinding.

Tijdens deze meditatie en ceremonie werken we met de eeuwenoude Medicijn Boeddha Mantra.

Dit krachtige gebed draagt een diepe intentie van heling, voor jezelf, voor anderen en voor alle levende wezens die daar behoefte aan hebben. Binnen de Tibetaans boeddhistische traditie wordt deze mantra al generaties lang gebruikt om fysieke, emotionele en mentale pijn te verzachten en het natuurlijke vermogen tot heling te activeren.

De klanken van de mantra dragen een specifieke vibratie die resoneert door je hele systeem. Ze nodigen uit tot ontspanning, helpen blokkades los te maken en brengen je energie weer in beweging. Veel mensen ervaren tijdens het chanten een diepe verbinding met zichzelf, met elkaar en met iets groters.

Door samen in meditatie de mantra te herhalen ontstaat er een krachtig veld van intentie, compassie en heling. Juist in deze tijd kan het samenkomen in deze zachte, helende resonantie diep ondersteunend zijn.

De middag ontvouwt zich via een rustige landing, meditatie en een korte uitleg over de mantra en de Medicijn Boeddha.
De mantra (in het Sanskriet) is eenvoudig te leren. Er is ruimte om je intentie te verdiepen en we verzamelen de namen aan wie we de mantra willen opdragen.

Samen chanten we de Medicijn Boeddha mantra, afgewisseld met momenten van stilte en innerlijke verdieping. We ronden af in de cirkel, met ruimte voor integratie.

Er wordt vaak gezegd dat het herhaaldelijk zingen van een mantra de snelste weg is van je hoofd naar je hart. Je hebt geen ervaring nodig met meditatie of mantra’s en je hoeft niet mooi te kunnen zingen, het gaat om je intentie en de resonantie.

Ik, Akasha, heb me ruim 30 jaar verdiept in meditatie, non-dualisme en mantra-recitaties en heb vele jaren bijeenkomsten, retraites en cursussen begeleid. Mijn pad heeft me langs verschillende spirituele tradities en plekken over de hele wereld geleid, van de oevers van de Ganges tot tempels en leraren in Gizeh, Egypte en daarbuiten, waar ik de essentie van deze oude wijsheid van dichtbij heb mogen ontvangen en ervaren.

In de ontmoeting met toegewijde leraren en in de verstilling van deze plekken is mijn verbinding met mantra en meditatie steeds verder verdiept en verinnerlijkt. De Medicijn Boeddha Mantra ligt me zeer na aan het hart.

Ik voel opnieuw een duidelijke roep om samen te komen, deze mantra te reciteren, te laten resoneren in ons zijn en zo een veld van licht, compassie en heling te laten ontstaan, voor onszelf en voor alles wat leeft.

Je bent van harte welkom in deze helende cirkel.

Zaterdag 19 september
14:00 – 16:30 uur

𝗟𝗼𝗰𝗮𝘁𝗶𝗲
Helicon, Socrateslaan 22A, Zeist
Goed bereikbaar met de auto (gratis parkeren)
Of met de trein (ca. 5 km fietsen)

𝗕𝗶𝗷𝗱𝗿𝗮𝗴𝗲: €40
Inclusief koffie, thee en iets lekkers

𝗔𝗮𝗻 𝘁𝗲 𝗿𝗮𝗱𝗲𝗻:
Draag comfortabele kleding waarin je prettig kunt zitten en bewegen

𝗔𝗮𝗻𝘄𝗲𝘇𝗶𝗴 𝗼𝗽 𝗹𝗼𝗰𝗮𝘁𝗶𝗲:
Meditatiekussens, matten, dekentjes en stoelen

𝗔𝗻𝗻𝘂𝗹𝗲𝗿𝗲𝗻:
Je mag je plek indien nodig overdragen aan iemand anders

𝗠𝗲𝗲𝗿 𝗶𝗻𝗳𝗼 & 𝗮𝗻𝗱𝗲𝗿𝗲 𝗮𝗰𝘁𝗶𝘃𝗶𝘁𝗲𝗶𝘁𝗲𝗻:
www.zijnmetwatis.nl

𝗛𝗲𝗯 𝗷𝗲 𝘃𝗿𝗮𝗴𝗲𝗻 𝗼𝗳 𝘄𝗶𝗹 𝗷𝗲 𝗲𝘃𝗲𝗻 𝗸𝗲𝗻𝗻𝗶𝘀𝗺𝗮𝗸𝗲𝗻?
Stuur gerust een e-mail naar: akasha@zijnmetwatis.nl

Graag tot ziens.

Hartelijke groet,
Akasha

Oja, indien je je betaling hebt voldaan, ontvang je in de bevestigingsmail de routebeschrijving naar de locatie.
Opslaan

Over de organisatie

4.9
(71)
·
59 volgers

Akasha | Zijn Met Wat Is

Groepsbijeenkomsten en individuele sessies op het gebied van bewust zijn en leven middels meditatie, qi gong, retreats, Authentic Play, dance en meer.

BEING, true and alive!

Neem contact op met Akasha | Zijn Met Wat Is
Medicijn Boeddha Mantra - Meditatie & Ceremonie

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Akasha | Zijn Met Wat Is

Authentic Play
zo. 16 aug.
13:30
Zeist
Akasha | Zijn Met Wat Is
Speelsheid Verbinding Belichaming
Mini retraite dag - De Kracht van Verstilling
zo. 30 aug.
11:00
Zeist
Akasha | Zijn Met Wat Is
1-Dags retraite Mantra zingen Meditatie
Authentic Play - Fight Special
do. 24 sep.
19:30
Zeist
Akasha | Zijn Met Wat Is
Speelsheid Verbinding Belichaming
Despacho ceremonie
zo. 11 okt.
13:30
Zeist
Akasha | Zijn Met Wat Is
Meditatie Creativiteit Despacho Ceremonie
Authentic Play
za. 24 okt.
13:30
Zeist
Akasha | Zijn Met Wat Is
Speelsheid Verbinding Belichaming
Authentic Play
zo. 22 nov.
13:30
Zeist
Akasha | Zijn Met Wat Is
Speelsheid Verbinding Belichaming

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl