Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Meditatie, stilte en reflectie - Meditatie, Bewustzijnsontwikkeling, Verbinding

Donderdag 03 september 2026

Meditatie, stilte en reflectie

sep.
03
Donderdag 03 september 2026
20:00 tot 21:30

Lankhorsterstraat 4, 7234 SR Wichmond, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Een avond om de aanwezigheid bij jezelf en het leven te verdiepen. Even helemaal stil te zijn. Ruimte te maken.

In een drukke agenda gaat onze aandacht makkelijk uit naar allerlei zaken die helemaal niet zo voedend zijn voor de geest. We besteden aandacht aan van alles, maar gaan voorbij aan wat onze binnenwereld eigenlijk te vertellen heeft. Deze avond verwelkomen we wat er is, met een liefdevolle aandachttraining. Zo kunnen we opnieuw thuiskomen in het lichaam en bieden we rust aan de geest. Met lichte begeleiding gaan we een meditatie in van ongeveer 45 minuten, indien nodig met één of enkele korte tussenmomenten.

Met meditatiebeoefening komen we via het lichaam steeds meer aan in het 'nu'. In deze onderstroom leeft veel wat vaak onopgemerkt blijft. Terwijl het waardevolle informatie biedt die wezenlijker is en voelt dan het ‘hoofd-leven’ wat vaak de overhand heeft. Bovendien helpt het ongezondheid voorkomen, doordat we beter kunnen luisteren en opmerken wat er is.
Door meer zelfbewustzijn op wat onze aandacht doet worden we beter in het bijstellen ervan. En behalve dat dit meer rust oplevert, verheldert het ook hoe de unieke stroom van het leven voor ons bedoeld is..

Gezamenlijk mediteren bekrachtigt daarbij ook nog een harmonieuze energie, niet alleen in onszelf, maar ook in het collectieve veld. Daar dragen we graag aan bij!

Na afloop drinken we thee en kan er vanuit inzicht en introspectie gedeeld worden. Ervaring is niet nodig, als je net begint met mediteren krijg je aangereikt wat nodig is. Het is altijd een goed moment.

Inloop vanaf 19.45u, start om 20u. Uiterlijk 21.30u sluiten we af.

Maandelijks steeds op de eerste donderdagavond, tenzij anders aangegeven. Deelname is op basis van vrije gift, het ticket is alleen voor de reservering.

Ik ontmoet je graag,

Eva
Gesproken taal
Nederlands

Over de organisatie

Neem contact op met Plek voor Bevrijding
Meditatie, stilte en reflectie

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Plek voor Bevrijding

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl