Over dit evenement
✨Release & Re - Connect with your true self✨
Hi, welkom!
Wat leuk dat je interesse hebt in kundalini Activation.
We beginnen deze middag met ceremoniële cacao en of Blauwe Lotus thee.
De warme, aardse geur van ceremoniële cacao die je hart verwarmt met de subtiele, bloemige zachtheid van Blauwe Lotus die de sluier naar je intuïtie oplicht. Cacao helpt om je hart te openen, om meer in verbinding te komen met jezelf. Het zorgt samen met de blauwe lotus voor diepe ontspanning.
In deze staat van diepe ontspanning nodigen we de Kundalini / LifeForce Energy uit om door je heen te bewegen.
Kom opnieuw in verbinding met de kracht van jouw Levensenergie en van non-duale staten van bewustzijn.
Een groepssessie, een cirkel om samen te verbinden en toch ieder op zijn eigen reis naar binnen. Geen woorden, alleen voelen. Laat de vibraties van de muziek en de energie je meenemen, dwars door blokkades heen naar huis en herinner jezelf aan je ware essentie.
Ervaar de verbinding met moeder aarde en het universum op jouw innerlijke reis.
OVER DE KAP SESSIE:
Wat is Kundalini Activation Process, Kundalini is de levensenergie. Het gaat dus over het proces van het activeren van de vitale levensenergie in je lichaam.
Tijdens een KAP sessie wordt een energetisch veld van hoge frequentie energie in staten van verruimd en non-duaal bewustzijn geïnstalleerd. Dit geeft jouw holistische systeem de mogelijkheid om te resoneren met deze hoge frequenties en zo jouw Kundalini-energie te activeren en te verbinden met je eigen essentie.
Deze activatie gebeurt niet via het toepassen van technieken of middelen van wilskracht, maar door een staat van overgave en ontspanning. Wanneer je je overgeeft, zal de intelligente levensenergie via je kruinchakra beginnen en door het lichaam van boven naar beneden richting het basischakra stromen. Het activeren van de levensenergie bouwt geleidelijk op en zal met de tijd, of soms al direct, beide kanten op gaan stromen, zowel omlaag als omhoog. Het is een heel natuurlijk en heel persoonlijk proces dat gaande weg (emotionele) blokkades kan helpen oplossen zonder een shock op jouw systeem te zijn.
KAP is heel anders dan de meer traditionele vormen van werken met Kundalini die wilskracht gebruiken zoals kundalini yoga, tantra, chi gong en Ademwerk. Tijdens KAP is de natuurlijke levensintelligentie aan het werk om jouw systeem (lichaam, geest, gevoel) precies te geven wat je op het moment nodig hebt. Via overgave en ontspanning kan je lichaam zich vrij maken van spanning waardoor er steeds meer ruimte ontstaat voor het ervaren van Rust, Zelfvertrouwen, Levendigheid en Eenheid.
De complete sessie zal zo'n 2 uur duren inclusief introductie, vragen en delen achteraf.
De Transmissie van energie zal ongeveer 60 minuten duren.
Achteraf krijgen de mensen een kopje thee en een gezonde snack voor wie daar behoefte aan heeft.
Tijdens de KAP-sessie liggen de mensen ontspannen met gesloten ogen op een yogamat. Er wordt muziek opgezet en de facilitator zal in het energieveld van de mensen werken, soms d.m.v. het aanraken bij energiecentra (chakrapunten) of langs de meridianen.
Je hoeft zelf niks anders te doen dan je over te geven en ruimte geven aan je lichaam en emoties als er bepaalde impulsen merkbaar zijn.
Je krijgt tijdens een KAP sessie precies datgene wat je nodig hebt op het moment.
WAT MEE TE NEMEN:
• Makkelijk zittende kleding, het is aan te raden kleding in lagen te dragen zodat je iets kan aan of uittrekken als je het koud of warm krijgt.
• We raden aan om niet of licht te eten voor een sessie.
• Probeer koffie deze dag te vermijden
• Het consumeren van alcohol, medicijnen of plantmedicijnen worden afgeraden in de 24 uur voor een sessie
• Yogamatten & dekens zijn aanwezig. Wees welkom om je eigen mee te nemen als je dat fijner vindt.
MIJN PAD:
Mijn naam is Marije en ik ben opgeleid tot KAP-facilitator door de KAP Academy.
Mijn pad heeft me geleid langs verschillende holistische opleidingen, zoals Sensitherapie, Drukpuntmassage, Past Life Clearance, Mindfulness, Germaanse Geneeskunde en een specialisatie in Traumarelease & Breathwork. Daarnaast ben ik natuur-voedings- en detoxdeskundige en werk ik als leerkracht op een basisschool.
CONTRA - INDICATIES:
KAP is niet geschikt voor mensen met hartproblemen, schizofrenie, epilepsie, psychose.
Wanneer je hiermee een geschiedenis hebt, neem dan contact op met mij voordat je je inschrijft via kapbymarije@gmail.com of door een berichtje te sturen naar +31621244649
Voor vrouwen die al meer dan 6 maanden zwanger zijn wordt KAP afgeraden.
Wil je dit ook een keer ervaren?
Ik kijk er naar uit om deze reis samen met jou aan te gaan.
De energie stroomt al.
Liefs,
Marije