Over dit evenement
Deze cursusreeks Stembevrijding is een verdiepende reeks van 7 dagen aan de hand van de thema’s uit de Latifa:
🔴 Aanvaarden
🟠 Verlangen
🟡 Hoop
🟢 Vertrouwen
🔵 Loslaten
🟣 Liefde
⚪️ Bereidheid
STEMBEVRIJDING
Bij stembevrijding gaat het over zingen wat er in jou leeft, zonder woorden en zonder vorm. Het gaat niet over hoe het klinkt, maar of het waar is voor jou. Over jezelf ontmoeten, precies daar waar je nu bent. Dat klinkt misschien eenvoudig, maar blijkt in de praktijk best uitdagend.
Wat we tegenkomen is ons denken over dat het iets moet voorstellen, dat het moet ‘lukken’. We controleren en veroordelen ons zingen en we gaan enorm ons best doen. Kortom, we gaan zingen voor de ander.
Maar wat als we stap voor stap oefenen met loslaten en we zingen voor onszelf? Puur om expressie te geven aan wat er in ons leeft en om dat vervolgens in contact te brengen met een ander. Dat is een proces van ultiem loslaten.
Het is spannend, kwetsbaar, intiem én bevrijdend, vreugdevol en ontroerend. Het kan voelen alsof je een enorme sprong in het onbekende waagt. En dat is ook zo. Maar als jij de moed hebt, kunnen er kleine wonderen gebeuren.
Dat zijn momenten dat jouw zingen samenvalt met je-Zelf, met wie jij in essentie bent. Dan sta jij niet meer aan het roer, maar word je gezongen. Dat zijn momenten van pure levendigheid. Je levensenergie gaat stromen, je hart opent zich en de verbinding met jezelf en anderen wordt voelbaar en echt.
STEMBEVRIJDING & LATIFA
De combinatie van stembevrijding en de Latifa werkt zeer krachtig. De Latifa is een meditatie uit het Soefisme en is een innerlijke reis langs zeven stappen van zingeving en transformatie: Aanvaarden, Verlangen, Hoop, Vertrouwen, Loslaten, Liefde en Bereidheid. Door deze stappen bewust te doorlopen creëer je ruimte voor wie je werkelijk bent.
Tijdens deze leergang verdiepen we ons iedere dag in een ander thema. De ruimte tussen de dagen is onderdeel van het proces en je zal merken dat het thema dat aan bod is doorwerkt in jouw dagelijkse leven en persoonlijke ontwikkeling. We werken deze reeks met een leervraag, waardoor dit proces én de opbrengt nog bewuster zal worden ervaren.
SAMEN OP REIS
Ik werk met een kleine vaste groep van maximaal 10 personen. Dit zorgt voor een veilige bedding en biedt kans tot verdieping binnen een groepsproces. Want als er iets in één persoon bevrijd wordt, wordt dit gevoeld en ervaren door de groep. Ook bij de ander laat er iets los. Zo openen en bevrijden we onszelf en elkaar.
DATA:
Dag 1 | Thema Aanvaarden | Donderdag 1 oktober
Dag 2 | Thema Verlangen | Donderdag 22 oktober
Dag 3 | Thema Hoop | Donderdag 12 november
Dag 4 | Thema Vertrouwen | Donderdag 26 november
Dag 5 | Thema Loslaten | Donderdag 17 december
Dag 6 | Thema Liefde | Donderdag 7 januari
Dag 7 | Thema Bereidheid | Donderdag 28 januari
EERST KENNISMAKEN?
Weet je niet zeker of het wat voor je is? Kom dan eerst naar de (kennismakings)workshop op zondagmiddag 13 september
https://hipsy.nl/event/226389-workshop-stembevrijding. Daarin maak je kennis met de basis over wat stembevrijding is en ervaar je mijn manier van werken.
Ik hoop je te horen!
🫲🏻 Floor 🫱🏻
-------------
🤸♀️ Voor wie?
Voor iedereen die het verlangen voelt, ook (juist!) als je niet denkt te kunnen zingen. Er is geen ervaring nodig. Wel moed!
💚 Wat kun je verwachten:
* Intieme setting van max. 10 personen
* In een sfeervolle ruimte van het Maanhuis
* Verdiepende ervaring met stembevrijding
* Oefeningen met de groep, in tweetallen en individueel
* Samen zingen met mantra's
* Een uitnodiging om solo te zingen voor de groep
* Er is ruimte om te delen
📌 Praktische informatie:
* Reeks van 7 dagen
* Tijd: 09:30 - 17:00 (inloop vanaf 9 uur)
* Prijs: €65 euro per dag, totale reeks: 455,- (inclusief thee en versnaperingen)
* Ruime lunchpauze (zelf lunch meenemen)
* Restitutie van een ticket is niet mogelijk. Tickets overdragen aan een ander is alleen mogelijk vóór de start van de leergang
* Bij een minimum van 6 deelnemers gaat het evenement door
* Meditatiekussens, bolsters en dekens zijn aanwezig.
* Tip: Draag comfortabele kleding en laagjes (van stembevrijding kan je het warm krijgen!)
* Parkeren kan het beste op de parkeerplaats van de sportvelden aan de Saskerstraat 164, Koedijk (ongeveer 3 minuten lopen naar het Maanhuis)
Gesproken taal
Nederlands