Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Ashtanga Yoga Week Retreat Spanje - Meerdaagse retraites, Vakantie, Yoga

Maandag 24 mei 2027

Ashtanga Yoga Week Retreat Spanje

mei
24
Maandag 24 mei 2027 om 15:00 tot maandag 31 mei 2027 om 15:00
Monte Naturivo
Cam. Altos de Jaboneros, 230, 29193, Málaga, Spanje

Over dit evenement

Van 24 mei t/m 31 mei 2027 nodigen we je uit voor een Ashtanga Week Retreat bij Monte Naturivo in Spanje. Acht dagen waarin je mag vertragen, verbinden en de ruimte neemt om dieper in je Ashtanga practice te zakken - samen met een kleine, betrokken community.

Elke ochtend starten we met Ashtanga Mysore, gecombineerd met een pranayama- of meditatiesessie. Na het ontbijt is er ruimte voor workshops, waarin we dieper in de Ashtanga kunnen gaan. Tussen de lunch en het diner is er vrije tijd. Dit geeft je de kans om lekker bij het zwembad te liggen, een natuurwandeling te maken of naar Málaga te gaan. 's Avonds nemen we de tijd voor een cirkel waarin we vrij kunnen delen.

Alle maaltijden zijn biologisch en vega(n) en worden met veel liefde voor ons bereid. De voeding ondersteunt je practice en helpt je om gedurende het weekend in balans te komen, zodat je volledig kunt landen in je lichaam en in het moment.

Er zijn verschillende opties beschikbaar. Je kunt ervoor kiezen om te verblijven in de Casa. Dit is een apart huis, ongeveer 3 minuten lopen van de villa. Bij de Casa heb je een eigen zwembad, sauna en meer privacy.

Je kunt ook verblijven in de villa. Bij de Villa zijn een groot buitenterras met uitzicht over de vallei, een zwembad, een ijsbad/hottub en stoombad en ook de Shala. Er verblijven maximaal 7 deelnemers in de Villa.

Er is plek voor maximaal 11-12 deelnemers. Zo creëren we een veilige, intieme setting waarin iedereen zichzelf mag zijn en zich gedragen voelt binnen de groep.

Zie je een kamer die je graag wilt delen met iemand? Laat het ons dan gerust weten, dan maken we er een tweepersoonskamer van. (Mailen kan naar hi@dioneyoga.nl)

Dagprogramma
06:30 - 08:30 | Ashtanga Mysore
08:30 - 09:00 | Pranayama of meditatie
09:00 - 10:30 | Ontbijt & tijd voor jezelf
10:30 - 12:00 | Workshops
12:00 - 13:00 | Lunch
13:00 - 18:00 | Tijd voor jezelf / uitje
18:00 - 19:00 | Diner
19:00 - 20:00 | Sharing circle
20:00 - 21:00 | Yin / Restorative / Nidra
Leeftijd
Vanaf 18 jaar
Gesproken taal
Nederlands
Opslaan

Over de organisatie

Neem contact op met Dione Yoga
Ashtanga Yoga Week Retreat Spanje

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Dione Yoga

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl