Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Return to your Origin - Soundhealing, Persoonlijk Leiderschap, Bewustzijnsontwikkeling

Zondag 06 september 2026

Return to your Origin

sep.
06
Zondag 06 september 2026 om 10:00 tot zondag 25 oktober 2026 om 17:00
Piramide aan de Waal - yogacentrum en vergaderlocatie
Munnikhofsestraat 28, 6691 HH Gendt, Nederland
Bekijk op kaart

Over dit evenement

RETURN TO YOUR ORIGIN
Een drieluik van initiatiecirkels rond Egypte, oorsprong en het veld dat ons herinnert.

---

Egypte is niet alleen een plek uit het verleden. Het is een levend veld, een Codex die de herinnering draagt aan wie wij in oorsprong zijn. Sommigen reizen er fysiek naartoe. Anderen voelen de resonantie van hieruit. Beiden zijn welkom in deze cirkel.

In drie sessies werken we met klank, beweging, oertaal en lichaamswerk om de codes die Egypte spiegelt in onszelf te verankeren. Geen kennis van buitenaf, maar herinnering van binnenuit. Jij bent de tempel.

We werken zowel aan onze eigen verankering in onze oorspronkelijke blauwdruk, als in co-creatie met de heilige structuren in Egypte: zij ondersteunen ons, en wij hen. We doen dit werk individueel én collectief, als veld dat elkaar draagt.

---

Dag 1
The King: heling van het innerlijke mannelijke

We werken met de codes voor containment, grenzen, helderheid en innerlijke structuur. Verbonden met het priesterschap en Khufu, de grote piramide met de Koningskamer.

"I am the Sun and the Earth"

Dag 2
The Queen: het vrouwelijke belichamen

We werken met de frequentie van de priesteres-lijn en het piramideveld van Djedefre (Abu Rawash) en het Serapeum (Saqqara).

"I am the Moon and the Stars"

Dag 3
Divine Union: return to your original blueprint

Mannelijk en vrouwelijk vinden elkaar in jou, en daaruit rijst je oorspronkelijke blauwdruk op: de unieke trilling die jij komt brengen.

We werken met de Djoser-piramide en de piramide van Unas (Saqqara).

"I am the sun and the moon
I am the earth and the stars
I am the observer and the observed
I am ready for my next octave"

---

Een initiatiereis

Er is de optie om achteraf mee op reis te gaan naar Egypte met mij een een fantastische gids. Voor wie de roep voelt om de codes te verankeren op de plekken zelf.

Details volgen snel.

---

VOOR WIE?

Dit drieluik is voor mensen die al een stevige basis hebben in persoonlijk ontwikkelingswerk. Het veld waarin we werken gaat diep en is multidimensionaal van aard; het vraagt een mate van zelfverankering die al aanwezig is. Je hoeft niet uitgeleerd te zijn, niemand van ons is dat, maar je voelt je thuis in diep innerlijk werk en kunt dragen wat zich opent. Voel je je geroepen maar twijfel je of dit bij je past? Stuur me gerust een persoonlijk bericht, dan voelen we het samen.

PRAKTISCH

3 zondagen van 10.00–17.00 uur

De eerste twee dagen komen we samen in de Piramide aan de Waal in Nijmegen: een bijzondere plek, gebouwd met liefde, met een eigen geladen grid dat verbonden is met de Koningskamer. De ruimte draagt het werk mee. De afsluitende dag vindt plaats bij Ons Grond in Almere, een plek die ons, zoals de naam al zegt, letterlijk helpt te landen en te verankeren op aarde. Precies wat dag 3 vraagt.

Piramide aan de Waal (Nijmegen): 6 september & 4 oktober
Ons Grond (Almere): 25 oktober

INVESTERING

Early bird €333 (tot 1 augustus)
Regulier €366

*Er is één supportticket beschikbaar voor wie het financieel nu niet ruim heeft — stuur me een persoonlijk bericht.*

---
Over mij

Ik ben Tessa Visch
Somatisch begeleider, sound healer en facilitator.
In ruim vijftien jaar werk ik met mensen die hun ware zelf willen verankeren, in hun lichaam, hun leven en hun werk. Mijn achtergrond ligt in lichaamsgericht, energetisch en bewustzijnswerk; ik werkte jarenlang als therapeut, docent en uiteindelijk directeur binnen School of Life.

Mijn werk beweegt zich op het snijvlak van het somatische en het subtiele: klank, oertaal, beweging en stilte als wegen om dat wat in jou geopend wil worden te belichamen en te gronden. Ik faciliteer niet vanuit een positie boven de groep, maar als iemand die het veld mee stemt, in gelijkwaardigheid, en co-presentie.

Dit drieluik komt rechtstreeks voort uit mijn eigen recente reis naar Egypte, en uit wat daar in mij geactiveerd werd en nu verankerd wil worden, niet alleen door mij, maar door een groter gedragen veld. Het lijkt me heerlijk om deze reis verder met jullie te bewandelen.

https://www.instagram.com/tessa_visch/
home.tessavisch.com
https://www.facebook.com/TessaVisch
https://www.youtube.com/@podcasttheremembering
Leeftijd
Vanaf 18 jaar
Gesproken taal
Nederlands, Engels
Opslaan

Over de organisatie

Neem contact op met Tessa Visch
Return to your Origin

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl