Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Yin Mini-Retreat met cacao - Zacht landen in de herfst  - Cacao ceremonie, Yoga, Vrouwencirkels

Vrijdag 11 september 2026

Yin Mini-Retreat met cacao - Zacht landen in de herfst

sep.
11
Vrijdag 11 september 2026
19:00 tot 21:00

Pr. Irenestraat 58, 6661 EA Elst, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Een zachte mini-retreat waarin je mag vertragen, loslaten en opnieuw thuiskomen in je lichaam.

Deze avond staat in het teken van de overgang van zomer naar herfst, een moment om stil te staan bij wat je meeneemt en wat je mag loslaten.

We starten met een korte journalingopdracht om uit je hoofd te komen en bewust te voelen waar je nu staat in deze overgang.

Daarna drinken we cacao. Cacao is een zacht, natuurlijk plantdrankje dat helpt om te vertragen en dieper te voelen. De cacao is van nature licht bitter en wordt warm en zacht op smaak gebracht met onder andere honing en kurkuma, waardoor het een warm, kruidig en zacht drankje wordt dat je ondersteunt om te vertragen en naar binnen te keren. Liever geen cacao? Er is ook thee beschikbaar.

Tijdens dit moment is er ook ruimte om een intentiekaart te trekken, zodat je voor jezelf kunt voelen waar je deze avond in wilt zakken of wat je mag loslaten.

Daarna zakken we in een lange, rustige yin yoga sessie. Yin werkt diep door op het bindweefsel en het zenuwstelsel en helpt je om spanning los te laten die je vaak onbewust vasthoudt, zodat je systeem terug kan keren naar rust en balans.

We eindigen in diepe ontspanning zodat alles kan integreren en je volledig kunt landen. Daarna is er ruimte om rustig na te voelen met thee en een kleine snack.

Je hoeft geen ervaring te hebben. Alles wordt rustig en veilig begeleid.
Voel je welkom 🤍

Veel vrouwen ervaren na afloop:
🤍 diepe ontspanning
🤍 meer rust in hun hoofd
🤍 emotionele release
🤍 meer verbinding met zichzelf
🤍 een gevoel van lichtheid en ruimte


📅 Vrijdag 11 september
⏰ 19:00 – 21:00
💰 Early bird: €30 (t/m 9 juli)
Regulier: €35

Ik werk met een early bird tarief zodat deze mini-retreat ook toegankelijk blijft voor mensen die graag op tijd hun plek reserveren.

Tickets kunnen niet worden gerestitueerd.
Kun je toch niet komen? Dan mag je je ticket zelf doorgeven of doorverkopen aan iemand anders 💛

Bij twijfel, neem gerust vooraf contact op zodat we kunnen overleggen of deelname passend is.
Geslacht
Alleen voor vrouwen
Gesproken taal
Nederlands

Over de organisatie

Neem contact op met Lichipilates
Yin Mini-Retreat met cacao - Zacht landen in de herfst

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Lichipilates

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl