Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Maandag 06 juli 2026

Release sessie

Georganiseerd door
2 reviews
Volgen
jul.
06
Maandag 06 juli 2026
19:30 tot 22:00

Blokkerk, Westerblokker 44, 1695 AH Blokker, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Tijdens deze avond ervaar je de kracht van bewust verbonden ademen en Body Stress Release technieken

Veel van wat wij meemaken aan stress of overweldigende (traumatische) ervaringen krijgt niet altijd de ruimte om direct verwerkt te worden. De energie die daarbij vrijkomt, blijft dan opgeslagen in ons lichaam. Laag voor laag vullen we ons bekende ‘rugzakje’. We staan continu “aan”, gaan maar door en verliezen het contact met onszelf. Op den duur kan dit zich uiten in vermoeidheid, spanning of onverklaarbare fysieke en emotionele klachten.

Tijdens deze groepssessie werken we bewust met de psoas-spier – een diepe kernspier die een directe verbinding heeft met ons zenuwstelsel en vaak wordt aangeduid als de spier van overleving. De psoas reageert sterk op stress en gevaar en slaat spanning op wanneer we niet in staat zijn deze los te laten. Door deze spier op een veilige en natuurlijke manier te activeren, krijgt het lichaam de kans om opgebouwde stress en oude spanning te ontladen.

In een veilige setting wordt jouw lichaam uitgenodigd om zelf te doen wat nodig is om tot rust en herstel te komen. Je hoeft niets te forceren; het lichaam weet de weg.

Wat kan deze sessie je brengen?

Na afloop ervaren deelnemers vaak dat zij zich:
- krachtiger en gegrond voelen
- diep ontspannen zijn
- meer in contact staan met zichzelf
- minder stress en onrust ervaren
- oude (denk)patronen loslaten
- beter voelen wat hun lichaam nodig heeft
- innerlijke rust en helderheid ervaren

Verlang jij ernaar om emotionele lasten los te laten, meer ruimte te voelen in je lichaam en de regie over jouw leven weer terug te nemen? Dan is deze sessie een zachte maar krachtige stap.

We werken in een kleine groep van maximaal 8 personen, begeleid door een ervaren facilitator. Dit zorgt voor persoonlijke aandacht in een vertrouwde, veilige en intieme setting.

De groepsenergie werkt ondersteunend en bekrachtigend, terwijl jij volledig bij je eigen proces kunt blijven. Veel deelnemers ervaren de groep als dragend en verbindend.

Wat gebeurt er tijdens de sessie?
Door gerichte oefeningen wordt de psoas-spier geactiveerd en ontstaat er ruimte voor natuurlijke trillingen in het lichaam. Deze trillingen helpen bij het ontladen van opgeslagen spanning. Ik bewaak de veiligheid en creëer een omgeving waarin jij je volledig kunt overgeven aan wat jouw lichaam wil loslaten.

Het resultaat is vaak een diep gevoel van ontspanning, herstel en thuiskomen in jezelf.

Contra-indicaties:
Deze sessie is niet geschikt wanneer je:
– zwanger bent
– onder behandeling bent voor een hersenbloeding of glaucoom
– hart- of vaatziekten hebt
– epilepsie of psychosegevoeligheid ervaart
Opslaan

Over de organisatie

5.0
(2)
·
8 volgers

Susan Stavenuiter

Susan organiseert transformerende events op het gebied van heling en zelfbewustzijn. Georganiseerd op een prachtige locatie of online.

Life is about moments; don’t wait for them, create them

Release sessie

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Susan Stavenuiter

Release sessie
ma. 15 jun.
19:30
Blokker
Susan Stavenuiter
Lichaamswerk Trauma Release Ademwerk
Release & Relax dag
zo. 28 jun.
10:00
Blokker
Susan Stavenuiter
Ademwerk Ontspanning Soundhealing
Release sessie
vr. 31 jul.
19:30
Blokker
Susan Stavenuiter
Lichaamswerk Trauma Release Ademwerk

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl

Cookies

We respecteren je privacy. Cookies helpen bezoekers om Hipsy fijn te gebruiken en helpen organisaties om hun events beter te delen. Lees onze Privacyverklaring.

Noodzakelijk

Vereist voor inloggen, beveiliging en basisfunctionaliteit van de site.

Altijd aan
Analytics

Help ons Hipsy te verbeteren via platform Meta-, Google- en Mixpanel-analytics.

Organisator-tracking

Evenementorganisatoren kunnen Google Analytics of Meta Pixel gebruiken om inzicht te krijgen in hun bereik, bezoekersgedrag te meten en gerichter advertenties te tonen aan mensen die waarschijnlijk echt geïnteresseerd zijn in hun evenementen.