Over dit evenement
Dreamy Yin met Klankschalen
Yin Yoga & Klankschalen dat is een combinatie om bij weg te dromen. Marjolein nodigt je uit om deze avond te vertragen. Ze begeleidt je van zittende houdingen naar liggende houdingen dicht bij de grond, waar je meerdere minuten in mag zakken.
Het gaat er niet om hoe de houding eruitziet. Maar of jij je kunt overgeven aan het gevoel van moeiteloosheid en gedragen worden. Yin Yoga helpt je om de aandacht naar binnen te richten. De buitenwereld doet er deze avond even niet toe.
Hersengolven vertragen
Terwijl jij je overgeeft aan de houdingen, slaat Marjolein haar klankschalen aan. De geluiden en trillingen die hierbij vrijkomen zorgen ervoor dat je hersengolven vertragen, waardoor het lichaam dieper kan ontspannen, blokkades worden opgelost en het zenuwstelsel tot rust komt.
Aan het einde volgt een extra lange savasana, eindontspanning waarin jij gewoon mag liggen en luisteren naar het bad van klanken.
Iedereen is welkom, al worden klankbaden afgeraden voor zwangere dames in hun eerste trimester en mensen met een pacemaker of kunsthartklep.
Dreamy Yin met Klankschalen
Vrijdag 21 augustus 19.00-21.00 uur
Max 15 deelnemers, 35 euro
Door Marjolein Blaauwbroek