Over dit evenement
De ruimte van trance
Zakken voorbij het denken, openen voor waarneming en werken vanuit trance
Voel je dat er meer in je zit, maar dat het zich nog niet helemaal laat grijpen?
Misschien herken je dat je dingen aanvoelt, beelden krijgt, woorden hoort of stemmingen oppikt, maar er nog aan twijfelt. Of dat het weg lijkt te glippen zodra je het wilt begrijpen.
In De ruimte van trance werken we met trance als ingang naar een diepere laag van bewustzijn. Niet om “weg” te gaan van jezelf, maar juist om dieper in jezelf te zakken en van daaruit te ontdekken wat er door jou heen wil bewegen.
Deze avonden zijn geen gewone meditatieavonden. We gebruiken trance niet alleen om te ontspannen, maar ook als oefenruimte. Vanuit de diepe verstilling ga je onderzoeken, ervaren en werken met wat zich aandient.
Tijdens de avond word je begeleid in een diepe trance van ongeveer 45 minuten. Daarna werken we vanuit die trancestaat met een oefening of opdracht. De ene keer is dat gericht op zelfonderzoek, bijvoorbeeld rondom schaduw, innerlijke beweging of heling. Een andere keer werken we met waarneming, trance speaking of het ontvangen en doorgeven van indrukken.
Na het eerste deel gaan we opnieuw de trance in. Vanuit die diepere afstemming openen we ons ook voor elkaar. Je kunt dan ervaren of er beelden, woorden, gevoelens, symbolen of boodschappen naar voren komen voor iemand anders uit de cirkel.
Alles ontstaat op jouw tempo. Niets hoeft en niets wordt geforceerd.
In deze cirkel oefen je met:
* dieper zakken in trance
* vertrouwen op wat je waarneemt
* subtieler voelen en luisteren
* je intuïtie versterken
* werken met beelden, woorden, gevoelens en indrukken
* trance speaking
* openstaan voor boodschappen of waarnemingen voor een ander
* jezelf beter leren kennen vanuit een diepere laag van bewustzijn
Je hoeft geen ervaring te hebben met trance. Wel is het fijn als je bereid bent om te voelen, te oefenen en aanwezig te zijn met wat zich aandient.
Ik begeleid je vanuit rust, veiligheid en afstemming, zodat je niet hoeft te presteren, maar mag ontdekken wat er al in jou aanwezig is.
Voel je dat dit je roept? Dan ben je van harte welkom.
Praktisch:
Ticket kopen via Hipsy
Data seizoen 2026/2027:
21-10 | 18-11 | 9-12 | 13-1 | 10-2 | 10-3 | 14-4 | 12-5 | 9-6
Tijd
19:30 uur tot 22:00 uur
Locatie
Lepelaar 30, Etten-Leur
Investering
€30 per keer
Schrijf je je in voor het hele seizoen 2026/2027, dan betaal je €250 voor 10 avonden.
Er is plek voor een kleine groep van maximaal 8 personen, zodat er voldoende aandacht, veiligheid en bedding is voor iedereen.
Gesproken taal
Nederlands