Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Workshop familieopstellingen | Arnhem - Familieopstellingen, Systemisch werk, Innerlijk Kind

Zaterdag 10 oktober 2026

Workshop familieopstellingen | Arnhem

Over dit evenement

𝗪𝗮𝘁 𝘇𝗶𝗷𝗻 𝗳𝗮𝗺𝗶𝗹𝗶𝗲𝗼𝗽𝘀𝘁𝗲𝗹𝗹𝗶𝗻𝗴𝗲𝗻?

Ieder mens maakt deel uit van een familiesysteem. Niet alleen jij, je ouders en je broers of zussen, maar alle generaties die aan jou voorafgingen. Dit systeem draagt alles met en voor elkaar, vanuit een diepe, onbewuste verbinding.

Wat daarin niet gezien, niet uitgesproken of niet verwerkt is, verdwijnt niet. Het heeft geen plek gekregen en dat recht heeft het wel. Alles wat heeft bestaan heeft recht op een plek in het systeem. Zolang die plek er niet is, wordt er iemand in de volgende generatie, vaak onbewust en zonder te weten waarom, in dienst genomen om het alsnog te dragen.

Herken je terugkerende patronen in je leven? Relaties die steeds hetzelfde lopen? Gevoelens of gedragingen die je niet goed kunt thuisbrengen, alsof ze niet helemaal van jou zijn? De kans is groot dat er iets in jouw familiesysteem wil worden gezien. Familieopstellingen maken die laag zichtbaar. Door het systeem ruimte te geven zich te tonen, kan er iets verschuiven. Niet omdat iemand het oplost, maar omdat het eindelijk gezien wordt. Hoe het precies werkt? Dat weten we niet volledig. Wat we wél weten: het werkt.

𝗢𝘃𝗲𝗿 𝗱𝗲𝘇𝗲 𝗼𝗰𝗵𝘁𝗲𝗻𝗱

Deze workshop wordt begeleid door Nathalie van Zandvoort (Breinroutes) en Vincent ten Bhömer beiden met hun verschillende opleidingen en achtergrond. Nathalie opgeleid door ISVW (Elmer Hendrix) en Vincent door Phoenix en Bert Hellinger. Nathalie en Vincent kennen elkaar via hun gezamenlijke ambitie om hun coaching vaardigheden via het ICF te laten certificeren.

Met twee begeleiders is er altijd iemand volledig aanwezig bij jou, terwijl de ander de opstelling volgt. Dat geeft meer rust en meer overzicht.

We werken vanuit één uitgangspunt: we begeleiden met dat wat zichtbaar wordt, met dat wat er is. Niets wordt geforceerd of opgelost. Als een opstelling vraagt om te stoppen, doen we dat. Dat is niet uitzonderlijk, dat is hoe dit werk hoort te gaan.

Datum: 10 oktober 2026 omgeving Arnhem
Inloop vanaf 09:30 uur
Tijd: Start 10:00 uur - 14:00 uur
Groepsgrootte: Maximaal 12 deelnemers

Er is deze dag plek voor 4 vraaginbrengers en 8 representanten.
Bij minimaal 2 vraaginbrengers en 3 representanten gaat de workshop sowieso door.

Gesproken taal
Nederlands

Over de organisatie

Neem contact op met Breinroutes. Familieopstellingen en Leiderschapscoaching
Workshop familieopstellingen | Arnhem

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl