Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Cacao & Healing ceremonie - Cacao ceremonie, Innerlijke Reis

Zondag 17 mei 2026

Cacao & Healing ceremonie

mei
17
Zondag 17 mei 2026
9:15 tot 11:45

Stationsstraat, 8102 Raalte, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Op 19 juni, vrijdagavond, nodig ik je uit voor een liefdevolle cacao ceremonie. Een ochtend waarin je mag landen, ontspannen en dichter bij jezelf komt. Samen drinken we ceremoniële cacao, wat ondersteunt in het openen van ons hart. We keren even naar binnen en maken contact met ons gevoel, onze verlangens en behoeftes en ook laten we los wat niet meer dient.

Wat kun je verwachten?
- Een zachte landingsmeditatie om helemaal aanwezig te worden.
- Het drinken van ceremoniële cacao, een eeuwenoude hartopener die je helpt te voelen en naar binnen te keren.
- Een visualisatie, fijne muziek en healing (dmv zachte aanraking)
- Een moment om een kaart te trekken en inzichten te ontvangen.
- Ruimte om te delen in een veilige, warme setting met maximaal 6 deelnemers (vol=vol)

De ceremonie biedt je rust, helderheid en nieuwe energie. Je gaat naar huis met meer verbinding met jezelf en een heldere intentie om mee te nemen in de komende tijd.

Praktische informatie
📅 Datum: zondagochtend 17 mei
🕖 Tijd: 9.15 – 11.45 uur
📍 Locatie: Oude Synagoge te Raalte
💰 Bijdrage: 49,95 (inclusief cacao, thee en wat lekkers)
👕 Meenemen: draag comfortabele kleding, neem een kussentje en eventueel een dekentje en een notitieboekje mee.

Over mij
Ik ben Anniek Benjamens, energetisch werker. Met cacao & healing ceremonies creëer ik een liefdevolle ruimte waar je even uit de drukte van alledag mag stappen, thuiskomt bij jezelf en je hart volgt.

Er is ruimte voor een klein, intiem groepje zodat er persoonlijke aandacht is.
Voel je welkom, ik kijk ernaar uit je te ontmoeten.
Leeftijd
Vanaf 22 jaar
Gesproken taal
Nederlands

Over de organisatie

Neem contact op met Anniek Benjamens
Cacao & Healing ceremonie

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Anniek Benjamens

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl
Welkom terug

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.