Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zaterdag 25 april 2026

Kirtan in Utrecht! Ecstatic mantra singing & community gathering

Georganiseerd door
1 reviews
Volgen
apr.
25
Zaterdag 25 april 2026
19:30 tot 21:30
Avanturijn Cursus- en Gezondheidscentrum
Voetiusstraat 3, 3512 JL Utrecht, Netherlands
Bekijk op kaart

Over dit evenement

Kom zingen, chanten, dansen en verstillen met Kirtan Crew's "Ecstatic Mantras".
We nemen je mee op een muzikale reis met traditionele mantras en meeslepende ritmes.

Samen creëren we een warme, huiselijke sfeer waarin je hart kan openen, je hoofd even pauze krijgt en je lichaam mee mag bewegen op het ritme van de muziek. Tussen het zingen door is er een korte community break met thee en chocola.

Dit evenement wordt begeleid door Kim (harmonium & zang), Bastiaan (gitaar & zang) en Aravind (dholak).

PRAKTISCH
locatie Avanturijn is ongeveer 10 minuten lopen vanaf Centraal Station Utrecht - ook kan je op 14 minuten lopen parkeren bij parkeergarage de Grifthoek voor 2,85 per uur.

Inloop vanaf 19:15, zodat we om 19:30 kunnen starten.
De kirtan is op donatie basis (tussen de 10-20 euro). Maximaal aantal deelnemers is 30 - vooraf aanmelden is fijn!

Kussentjes, matjes, stoelen, etc. zijn aanwezig.
Vragen? Stuur ons gerust een berichtje.

Chant, be happy, be free!

Over de organisatie

13 volgers

Kirtan Crew

Een collectief van geïnspireerde mensen die met liefde voor muziek en spiritualiteit samenkomen om te zingen, spelen, dansen en verdieping te ervaren.

Chant & Be Happy

5.0
(17)
·
17 volgers

Embody Me

Kirtan | Lichaamsgerichte therapie | Trauma sensitieve yoga & Mindfulness | Workshops | Retreats: Terug in verbinding met je meest ontspannen zelf.

"The real work you have to do is in the privacy of your own heart", Ram Dass.

Kirtan in Utrecht! Ecstatic mantra singing & community gathering

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Kirtan Crew

Chant & Chai gathering! Kirtan en Mantra's zingen
zo. 17 mei
16:00
Abcoude
Embody Me
Kirtan Crew
Embody Me en Kirtan Crew
Kirtan Zangcirkel Mantra zingen
Kirtan in Utrecht! Ecstatic mantra singing & community gathering
za. 23 mei
19:30
Utrecht
Kirtan Crew
Embody Me
Kirtan Crew en Embody Me
Kirtan Mantra zingen Zangcirkel

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl