Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zondag 10 mei 2026

Reiki 1 Cursus & Inwijding in Den Bosch

Georganiseerd door
1 reviews
Volgen
mei
10
Zondag 10 mei 2026 om 10:00 tot woensdag 30 september 2026 om 22:00

's-Hertogenbosch, Netherlands

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Je voelt het misschien al een tijdje. Een verlangen naar rust, naar herstel, naar thuiskomen in jezelf.

Wat als die kracht al in je zit en wacht om gewekt te worden?

Reiki is meer dan een techniek. Het is een herinnering aan de levensenergie die er altijd al in je was. Een inwijding die je opent als kanaal voor universele levensenergie, zodat je deze bewust kunt inzetten voor jezelf.

Na je inwijding in Reiki 1 leer je jezelf te behandelen via handoplegging. Voor meer rust, herstel en balans in je dagelijks leven. Geen apparaten, geen medicijnen en geen ingewikkelde technieken. Alleen jij, je handen en de energie die er altijd al was. Iedereen kan het leren.

𝗛𝗼𝗲 𝘃𝗼𝗲𝗹𝘁 𝗲𝗲𝗻 𝗥𝗲𝗶𝗸𝗶 𝗯𝗲𝗵𝗮𝗻𝗱𝗲𝗹𝗶𝗻𝗴?
Je ligt op een zachte massagetafel. Je ogen vallen dicht en je voelt warme handen boven je of op je lichaam. Een diepe, dromerige rust beweegt langzaam door je heen. Alles zakt weg en alles mag er zijn.
Veel mensen beschrijven het als thuiskomen in zichzelf en dit is precies wat jij leert brengen, voor jezelf, na Reiki 1.

𝗪𝗮𝘁 𝗸𝗿𝗶𝗷𝗴 𝗷𝗲?
· Direct toegang tot de Online theorie welke je op jouw eigen tempo kunt volgen.
· Inwijdingsbijeenkomst live in Den Bosch (2,5 uur)
· Oefenbijeenkomst live in Den Bosch (2,5 uur), inclusief Reiki-tafelbehandeling
· Officieel certificaat Reiki 1 volgens het Usui systeem
· Persoonlijke begeleiding door Reiki-meester Linda Folkers
· Maximaal 3 personen per bijeenkomst, zodat er altijd ruimte, rust en aandacht voor jou is

𝗭𝗼 𝘄𝗲𝗿𝗸𝘁 𝗵𝗲𝘁 𝗽𝗿𝗮𝗸𝘁𝗶𝘀𝗰𝗵:
De periode op Hipsy geeft de tijdsspanne aan waarbinnen je jouw live bijeenkomsten kunt inplannen. Dit is geen vaste datum of tijd waarop je aanwezig moet zijn.

Je krijgt direct toegang tot de online theorielessen, die je thuis volgt op jouw eigen tempo. Nadat je de theorie hebt afgerond plan je zelf je eerste live bijeenkomst in. Tussen de twee live bijeenkomsten zit bewust 21 dagen ruimte. Dit is de traditionele reinigingsperiode uit het Usui systeem, zodat de inwijding rustig kan landen en integreren.

De livemomenten zijn doordeweeks of in het weekend in te plannen, in de ochtend of middag. Jij kiest wat uitkomt met jouw agenda.

Na je inschrijving ontvang je een bevestiging met een link om je live momenten in te plannen.

𝗟𝗼𝗰𝗮𝘁𝗶𝗲 𝗗𝗲𝗻 𝗕𝗼𝘀𝗰𝗵:
· De live bijeenkomsten vinden plaats in Den Bosch. Het exacte adres ontvang je na het inplannen van je afspraak.
· Met de auto: goed bereikbaar en er is ruime parkeergelegenheid voor de deur. Je bevindt je in een parkeervergunninggebied, maar je wordt aangemeld zodat je zorgeloos kunt parkeren.
· Met het openbaar vervoer: er stoppen verschillende bussen direct voor de deur.

𝗩𝗼𝗼𝗿 𝘄𝗶𝗲?
Voor iedereen die zichzelf wil ondersteunen op fysiek, mentaal of emotioneel vlak via zelfbehandeling. Je hebt geen voorkennis nodig en geen bijzondere gave of spirituele achtergrond.

Of je nu midden in een drukke periode zit, snakt naar meer rust of al een tijdje voelt dat energiewerk iets voor jou is. Reiki 1 is een zachte, krachtige en heel persoonlijke eerste stap op het pad van Usui Reiki..


𝗜𝗻𝘃𝗲𝘀𝘁𝗲𝗿𝗶𝗻𝗴: €𝟮𝟰𝟱,- 𝗶𝗻𝗰𝗹𝘂𝘀𝗶𝗲𝗳 𝗯𝘁𝘄
𝗜𝗻𝗰𝗹𝘂𝘀𝗶𝗲𝗳 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 𝘁𝗵𝗲𝗼𝗿𝗶𝗲, 𝗶𝗻𝘄𝗶𝗷𝗱𝗶𝗻𝗴, 𝗼𝗲𝗳𝗲𝗻𝗯𝗶𝗷𝗲𝗲𝗻𝗸𝗼𝗺𝘀𝘁, 𝗥𝗲𝗶𝗸𝗶-𝘁𝗮𝗳𝗲𝗹𝗯𝗲𝗵𝗮𝗻𝗱𝗲𝗹𝗶𝗻𝗴 𝗲𝗻 𝗲𝗲𝗻 𝗼𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗲𝗲𝗹 𝗥𝗲𝗶𝗸𝗶 𝟭 𝗰𝗲𝗿𝘁𝗶𝗳𝗶𝗰𝗮𝗮𝘁.

Meer weten? Bezoek www.lindafolkers.nl

Ik verheug me erop je te mogen begeleiden op dit mooie pad.

Liefs, Linda
Leeftijd
Vanaf 21 jaar
Gesproken taal
Nederlands
Opslaan

Over de organisatie

Lindafolkers.nl

Bij Lindafolkers.nl begeleid ik mensen die van buiten alles op orde hebben, maar van binnen de verbinding met zichzelf missen

True breakthroughs start within

Neem contact op met Lindafolkers.nl
Reiki 1 Cursus & Inwijding in Den Bosch

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl