Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Zaterdag 20 juni 2026

Workshop Gelprinten

Georganiseerd door
30 reviews
Volgen
jun.
20
Zaterdag 20 juni 2026
10:00 tot 13:00

Goudenregenstraat 34E, 2565 EX Den Haag, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Gelprinten is een creatief proces waarbij je acrylverf laag over laag op papier aanbrengt via een gelplate (siliconen plaat). We maken hierbij gebruik van mooie bladeren en restmateriaal om interessante afdrukken mee maken Elke print wordt uniek en de uitkomst is altijd een verrassing. Het leuke is dat je niks fout kan doen, want je kan net zo veel lagen over elkaar doen totdat je het mooi vind. Je leert verschillende technieken, krijgt lekker de tijd om veel te experimenteren en gaat naar huis met prachtige zelfgemaakte prints én een setje ansichtkaarten met jouw prints. Je werkt met hoogwaardige materialen. .

Voor wie is het?
Voor iedereen die het leuk vind eens wat nieuws te proberen, die dol is op spelen met verf, papier, en compositie. Voor wie zin heeft om tijd voor zichzelf te maken, even uit het hoofd wil en voor wie er aan toe is om de touwtjes een beetje te laten vieren.

De workshop word gegeven door Jet Kruijt van @Zeevanpapier (Facebook en Instagram)
Datum: zaterdag 20 juni van 10.00-13.00 uur
Locatie: De Kust , Goudenregenstraat 34E, 2565EX Den Haag
Aantal pers. Min 3 en max. 6 personen
Leeftijd: Volwassenen en kinderen vanaf 8 jaar onder begeleiding van een volwassenen.
Prijs: 75 euro incl. materiaal, drinken en lekkers

Annuleren kan tot 10 dagen voor de workshop. Je krijgt dan het gehele bedrag voor de workshop terug, exclusief €10,00 administratiekosten. Bij annulering 9 dagen of korter voor aanvang van de workshop, kan ik het bedrag helaas niet terugbetalen.
Sea you!

Liefs, Jet

Leeftijd
Vanaf 8 jaar
Gesproken taal
Nederlands, Engels
Opslaan

Over de organisatie

4.9
(30)
·
17 volgers

Zee van Papier

Zee van Papier maakt kleurrijke (botanische) prints middels gelliprinten en geeft deze kennis graag aan jou door in een leuke workshop.

Gelprinten is net als het leven: je hebt er maar deels controle over

Workshop Gelprinten

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Zee van Papier

Zaterdag, 25 apr. om 10:00
Workshop Gelprinten
Zee van Papier
Creativiteit Natuur
Zondag, 17 mei om 10:00
Workshop Gelprinten
Zee van Papier
Creativiteit Natuur
Dinsdag, 02 jun. om 19:00
Van Print tot Prent (twee avonden)
De Kust
Creativiteit Natuur
Vrijdag, 18 sep. om 10:00
Van Print tot Prent (twee ochtenden)
Zee van Papier
Creativiteit Natuur Speelsheid

Dit vind je misschien ook interessant

Donderdag, 14 mei om 10:00
Expeditie Wildeman
Mannenhart
Innerlijke Reis Natuur Overige Workshops
Zaterdag, 16 mei om 14:00
Wildplukworkshop "BERMSNACKEN" Zuid-Limburg
De Wonderacademie
Natuur Kruiden Zelfvoorzienend Leven
Zaterdag, 16 mei om 09:00
Fotofestival Westfriesland, waar beeld verhalen laat spreken
Fotofestival West-Friesland
Creativiteit Lezing Overige Workshops
Woensdag, 10 jun. om 14:00
Movement Festival - Landgoed Ottermeer
Landgoed Ottermeer
Vrije Dans Natuur Acro Yoga
Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl