Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Dinsdag 28 april 2026

Mantra zangcirkel, kirtan en Satsang

Georganiseerd door
44 reviews
Volgen
apr.
28
Dinsdag 28 april 2026
19:00 tot 22:00

Jan Heijmanslaan 135, 5246 BK Rosmalen, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Op 28 april gaan de Dutch Love Revolution en Ayla Helena weer samenwerken:

Monnik en Yoga leraar Vedaji uit de USA is te gast op de mantra avond van Ayla Helena in Rosmalen (Hintham). Hij zal satsang geven en kirtan leiden.

Mantra zingen met Ayla Helena en haar band is altijd een avondje thuiskomen. Samen zingen. Samen Zijn. Verbinden. Waarlijk genieten. Met haar krachtige stem creëert ze een prachtige sfeer en zet ze een energie neer waarin je heerlijk kunt wegzakken. Door alle instrumenten ontstaat er een heerlijk klankbad waarin je nog makkelijker wordt uitgenodigd om mee te zingen.

Vedaji is een monnik, een yogi, goeroe, mysticus. Als leraar helpt hij duizenden mensen over de hele wereld met ieders zoektocht naar het Zelf op een zeer heldere en duidelijke manier. Pas als jij in jouw hart leeft, kun je je echt verbinden met anderen.

Hij leeft nu in een Ashram in Atlanta, maar Vedaji verdwaalde als klein kind in de jungle in India. Hij groeit vanaf 5-jarige leeftijd op in een Ashram in India en wordt ingewijd in de lijn van grote leraren uit de Bhakti Yoga-lijn. Nu verspreidt hij de leer van de Bhaktivedanta. Zoals hij zelf zegt: 80% Vedanta, 20% Bhakti.

Hij deelt wat het betekent om in een spirituele relatie te staan, waarom het belangrijk is om anderen en onszelf onvoorwaardelijk lief te hebben, en hoe we onszelf kunnen eren en waarderen zodat we de Goddelijkheid in iedereen en alle omstandigheden kunnen zien.

Kom en dompel jezelf onder in het heilige geluid van zijn stem, de stilte en zijn prachtige aanwezigheid.

Deze avond wordt de muzikale begeleiding verzorgd door:
Vedaji
Ayla Helena - Zang, Indiaas Harmonium en bugel
Richard Hereijgers - Zang, Gitaar en Percussie
Theun Smulders - Basgitaar
Vincent Osendarp - klarinet
En er zullen nog andere muzikanten aansluiten

We zingen mantra's in het Sanskriet, Engels, Spaans, Nederlands en nog meer talen. We dansen en Zijn, lachen en huilen. We verbinden ons met onsZelf en met elkaar.

Inloop: 19.00uur
Aanvang: 19.30uur
Eind: Rond 22.15uur
Bijdrage: Donatie vanaf €15, inclusief koffie/thee. Alle netto opbrengsten gaan rechtstreeks naar Vedaji's wereldwijde non-profitorganisatie Mindful Seva Institute.

Je kunt doneren via Hipsy of enkel aanmelden via Hipsy en doneren aan de deur. Zie ticketpagina.

Kussens en stoelen zijn aanwezig.
Neem wat lekkers mee om te delen.

Lees gerust de reviews op deze site.

Wees welkom! Een avond lekker samen zingen en absorberen in Vedaji’s prachtige energie en wijsheid.
Gesproken taal
Nederlands, Engels

Over de organisatie

5.0
(44)
·
31 volgers

Ayla Helena

Mantrazingen 2.0. Samen zingen, samen Zijn. Verstillen.Dansen. Verbinden. Lachen. Huilen. Je weer her-inneren wie je werkelijk Bent. Ervaar het zelf!

Mantra zingen 2.0

5.0
(9)
·
37 volgers

Dutch Love Revolution

Love everyone & serve everyone!! Met deze missie organiseren wij Yoga events en Kirtan avonden.

"Consciousness becomes one when there is Love" - Vedaji

Mantra zangcirkel, kirtan en Satsang

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl