Over dit evenement
Er ligt een hele mooie en veilige bedding klaar, misschien wel voor jou.
• Om rechtstreeks op diepere lagen in je lijf te kijken wat er ontladen mag worden, voorbij je hoofd of “het verhaal” dat je moet snappen.
• Om nu eens serieus ruimte te maken voor die vage lichamelijke klachten of dat hardnekkige patroon, dat onbestemde onderliggende gevoel, waarvan je ergens weet dat hier meer in mogelijk is.
• Om dieper te kunnen zakken in je eigen lijf, je eigen bedding
• Om meer te kunnen leven vanuit stroming, flow, energie.
Weet dat er zoveel meer mogelijk is dan je denkt. Ook voor die vraag, dat patroon of die vage lichamelijke klachten die maar blijven ondanks alles wat je misschien al geprobeerd hebt. Sommige klachten/patronen vragen nu eenmaal om een grondigere aanpak. Of het nu de thema's isolement, verlating of autoriteit betreft, er kan echt veel.
Dus allicht is deze voor jou; gewoon omdat je ergens heel goed weet dat er meer mogelijk is rondom jouw verlangen of klachten. En omdat je jezelf dit ook echt gunt. Niet jij, blijven zoeken in je eentje. Samen kan er namelijk zoveel meer.
Er is een hele mooie groep ervaren facilitators beschikbaar, die in contact zijn met hun lijf, voor 2 soma-systemische opstellingen. Samen bieden zij een bedding waarin jouw vraag in het midden gelegd mag worden, zodat de groep deze voor je uit kan werken. Niet jij aan het werk, maar het veld dat het werk doet. Meerdere lijven bij elkaar kunnen namelijk zoveel meer dan 1 lichaam alleen. We kijken wat er ontladen mag worden op diepe lagen in het lijf. Niet de mind, de situatie of het verhaal zijn het uitgangspunt voor groei, maar het lichaam zelf. Door het lichaam als uitgangspunt te nemen voor groei - en niet de persoonlijkheid, informatie of situatie - wordt er lichamelijk niets overgeslagen of afgeknepen. Je kunt op alle niveaus volledig doorwerken: lichamelijk, emotioneel en persoonlijkheid.
Soma Systemisch Opstellen geeft meer ruimte aan het lichaam.
We werken met de 5 R’en:
- Resoneren – Welk lichaam van een facilitator wil je waar hebben (en wat voelt kloppend)?
- Resourcen – Je ervaart een ‘extended body’, waardoor het lichaam veel meer ruimte krijgt om af te handelen wat op de rem staat.
- Release – Dit is het natuurlijke gevolg (en gebeurt vanzelf), via het lichaam van de hoofdpersoon én via de lichamen van de facilitators.
- Reorganisatie – Gebeurt vanzelf wanneer alles is ontladen.
- Relatie – Omdat het lichaam weer vrij voelt, daalt er nieuw bewustzijn in over jezelf en de situatie. Je beseft wat er in jou veranderd is.
Voel je welkom om contact op te nemen voor meer informatie/vragen/ sparren als je het gevoel hebt dat deze misschien wel iets voor jou is.
Er is plek voor 2 vraagstellers. Je bent of in de ochtend of in de middag aanwezig. Deelname is inclusief een verzorgde vegetarische lunch, koffie, thee en lekkers.
Mocht je facilitator willen zijn, dat gaat alleen in overleg. Dit vraagt namelijk een zekere mate van lichaamsbewustzijn en ervaring in persoonlijke ontwikkeling. Kosten hiervoor zijn 60 euro inclusief lunch. Mail naar: info@buitengewoonjezelf.nl