Over dit evenement
CHANT YOUR HEART OUT! met Grietje & Yun
Samen mantra’s en heart songs zingen die je in een diepe staat van verbinding kunnen brengen. Dat doen we tijdens Chant your Heart out! En voor wie wilt: vooraf samen eten (potluck) vanaf 18.30.
WAT GAAN WE DOEN
We starten de avond om 18:30 met een vegetarische avondmaaltijd, ‘potluck’ style. Dit betekent dat iedereen wat vega eten meeneemt en er zo een buffet ontstaat van lekkere hapjes. Simpel, voedzaam eten is voldoende: je hoeft niet te presteren. Deze avond gaat over jezelf en anderen ontmoeten, en ont-moeten.
Ondertussen is er ruimte voor informeel kennismaken en uitwisselen. Dit samen eten is optioneel: je kunt dit moment ook overslaan en alleen komen zingen vanaf 19:30 - 21:30.
Vanaf 19.30 komen we samen in de Tuinzaal van De Meditatietuin en vormen een zangcirkel, waarin we mantra’s (in het Sanskriet) en heart songs (in het Engels) gaan zingen. We verkennen eerst de stem om daarna echt met elkaar de diepte in te gaan. Je krijgt af en toe uitleg over de vaak eeuwenoude mantra's, en wordt uitgenodigd om op jouw eigen manier te zingen, neuriën, klappen of misschien zelfs dansen. Achteraf is er tijd voor een kopje thee en wat lekkers.
WAT GA JE ERVAREN
Samen zingen, en specifiek mantra's en heart songs zingen, brengt je in een staat van verbinding. Verbinding met jezelf, verbinding met de ander, en misschien zelfs verbinding met iets hogers. De eeuwenoude mantra’s dragen een diepe betekenis. Zelfs als je ze niet kent of rationeel begrijpt, kun je de energie ervan wel ervaren.
VOOR WIE
Voor iedereen die van zingen houdt! Maar dit is ook voor jou als je nieuwsgierig bent naar hoe het voelt om je stem te laten klinken in een groep. Je hoeft écht geen ervaren zanger te zijn en 'goed te kunnen zingen'. Ook hoef je de (Sanskriet) teksten ook niet te kennen of te begrijpen om de positieve werking ervan te kunnen voelen. Als je zingt vanuit een open hart, dan zing je perfect.
JE FACILITATORS
Grietje / Grytsje / Greecha – SanghaSang
Grietje heeft jarenlange zangervaring in diverse close-harmony groepen voor o.a. jazz , pop- en wereldmuziek. Haar liefde voor het zingen van mantra's ontstond lang geleden vanuit haar yoga beoefening, en ze richt zich nu op haar passie: het samen zingen en spelen van mantra’s waarbij zij de groep begeleidt op haar Indiaas harmonium. Zij organiseert mantra meditatie sessies en mantra singing circles onder de naam SanghaSang, een naam waarmee ze verbinding, haar liefde voor taal én haar Friese roots eert.
Yun – Yuniverse
Yun maakt al haar hele leven muziek. Ze zingt allerlei soorten muziek met haar betoverende stem, zowel mantra’s en heart songs als meer mainstream muziek, waarbij ze zichzelf begeleidt met haar gitaar en op piano. Ze neemt ook eigen muziek op en zingt op feestjes en bruiloften. Je vindt haar online onder de naam Yuniverse.
PRAKTISCH
Datum: 13 mei 19.30 - 21.30 (vega ‘potluck’ eten voor wie wilt vanaf 18.30)
Tickets: 15 euro
- Na aankoop zijn onze tickets niet restitueerbaar.
- Kun je onverhoopt toch niet komen? Deel je ticket in je familie- of vriendenkring!
– Voor een ontspannen start als gehele groep, openen we deuren 15 min. voor aanvang
– Plan wat extra tijd in om De Meditatietuin te vinden als je voor het eerst komt.
– Draag comfortabele kleding en evt. warme sokken.
– In de studio zijn yogamatten, meditatiekussens en dekens aanwezig.
LOCATIE
De Meditatietuin
Amstelpark 6, Amsterdam
De Meditatietuin ligt midden in het park, omgeven door prachtige, voedende natuur. Het
is het gebouw tussen het Rietveld Huis en het Glazen Huis en het best via de ingang
met de rode brug te bereiken.
Google Maps wijst je de weg!
Fietsen moeten buiten het park worden geparkeerd.
Goed om te weten: je riskeert een boete als je toch met je fiets het park in komt (dus ook niet wandelend met je fiets aan de hand)
Gesproken taal
Engels, Nederlands