Over dit evenement
Een henge is vanuit de oudheid een plek voor ceremonies. Ook Steelhenge, met zijn cirkel van 12 pilaren van 6 meter hoogte, die de 12 tekenen van de dierenriem representeren, is een plek voor ceremonie, voor rituelen, vieringen, leren en helen. Wat een prachtige plek voor een Gong & Cacao ceremonie!
De avond begint met een cacaoceremonie door Cacaosito. Tom deelt zijn biologische & ceremoniële cacao uit het Semuliki-woud in Oeganda met ons. Deze cacao is een ongekend smaakvol superfood die je een unieke ervaring geeft, de weg naar je hart opent en je klaar maakt voor meer magie.
Vervolgens neemt Mark, de Gongluider van Amsterdam, je mee op een sonische reis met betoverende gongs en klankschalen. Een klankmassage voor lichaam én geest waarbij je volledig ontspant.
Na een korte inleiding zal Mark een klankreis verzorgen waarbij jij zelf helemaal niets hoeft te doen, je hoeft alleen maar te luisteren naar de bijzondere klanken. Je hoeft dus ook geen ervaring te hebben, het geluid zal je dragen en meenemen op een sonische reis naar ontspanning.
De deuren gaan om 19:00 dicht, dus wees op tijd.
Deuren open: 18:30
Aanvangstijd: 19:00
Eindtijd: 21:00
In de sfeervolle Yurt zijn yogamatjes en dekens al aanwezig, dus die hoef je niet mee te nemen.
Als je een kussentje, oogmasker of extra dekentje wil hebben, neem die dan zelf mee.
Zorg dat je warme en comfortabele kleding draagt, je ligt ruim een uur op je matje.
Ook raden we je aan een fles water of thee mee te nemen.
Deze Gong & Cacao ceremonie is een co-creatie van:
Tom Verstappen, Cacaosito.nl &
Mark Bakker, De Gongluider van Amsterdam, bio.site/degongluidervanamsterdam
Gesproken taal
Nederlands