Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Shinrin Yoku (Bosbaden) "April doet wat ie wil" - Bosbad - Shinrin Yoku

Maandag 20 april 2026

Shinrin Yoku (Bosbaden) "April doet wat ie wil"

apr.
20
Maandag 20 april 2026
10:00 tot 13:30

Birkhoven en Bokkeduinen, Amersfoort, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Thema: "April doet wat ie wil"

Kiezen maar! Welke activiteiten en speelse mogelijkheden zie je voor jezelf? Ondanks dit jonge gevoel mag je ook de wijze waarnemer om raad blijven vragen. Om je handelen bezield en puur te laten zijn mag je krachtige verantwoordelijkheid nemen voor je handelingen. Niet zomaar iets gaan doen. Laat jezelf zien maar dan ook met de details en schoonheid die je werkelijk wil ontplooien.

Shinrin Yoku komt uit Japan en betekent letterlijk ‘bos-baden’. Het is geen echt bad, maar een uitnodiging om je volledig onder te dompelen in de helende kracht van de natuur. In het Engels wordt vaak gesproken over forest bathing of forest therapy. Voor mij voelt vooral dat laatste het meest passend: het bos geeft ons therapie: zacht, liefdevol en helend.

Onze reis begint in mijn yurt, een warme en geborgen plek midden in de natuur. Hier nemen we de tijd om te landen en in stilte aanwezig te zijn. Vanuit de yurt wandelen we langzaam het bos in, waar je al je zintuigen bewust gaat openen. Zo ervaar je de natuur op een diepere manier, kom je dichter bij jezelf en verdwijnen je gedachten als vanzelf naar de achtergrond.

De natuur is daarbij een liefdevolle gids: bomen, dieren en elementen ondersteunen je fysiek én geestelijk, en openen soms zelfs een intuïtiever en rustiger perspectief op het leven.

Wetenschappelijk onderzoek bevestigt de kracht van Shinrin Yoku. Het verlaagt je hartslag en bloeddruk, vermindert stresshormonen, versterkt je immuunsysteem en vergroot je gevoel van welzijn. Zelfs één sessie kan al voelbare rust brengen in een drukke periode.

PRAKTISCHE INFORMATIE

Locatie: de exacte plek ontvang je vooraf per e-mail.

Meenemen: fles water, fruit en een matje om op te zitten.

Kleding: draag laagjes zodat je iets aan of uit kunt trekken; neem regenkleding mee bij kans op een buitje.

Extra: na afloop zorg ik voor een natuurlijke snack en thee met ingrediënten uit het bos.

Belangrijk: de sessie gaat altijd door, ook bij regen of sneeuw. Alleen bij code oranje/rood gaat het niet door; je ontvangt dan uiterlijk 8:00 uur bericht per mail. Wil je rekening houden met de dieren en sterke parfum deze ochtend achterwege laten?
Gesproken taal
Nederlands

Over de organisatie

Neem contact op met Komorebi Rituals
Shinrin Yoku (Bosbaden) "April doet wat ie wil"

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl