Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Donderdag 19 februari 2026

The Melting Body, bewegingsmeditatiecursus 8x

Georganiseerd door
47 reviews
Volgen
feb.
19
Donderdag 19 februari 2026
14:30 tot 16:30
De Eemstuin
Paaptilsterweg 7, 9982 XP Uithuizermeeden, Nederland
Bekijk op kaart

Over dit evenement

Cursus The Melting Body

In deze cursus van The Melting Body gaan we de diepte in.
Zoals de sneeuw het land met een zachte witte deken bedekt, alles verstilt en naar binnen keert, zo gaan ook wij verzachten, vertragen en verstillen.
In 8 weken tijd onderzoeken we hoe we spanningen en blokkades los kunnen laten en ons li-chaam op cel-niveau kunnen regenereren. En wanneer het voorjaar ontwaakt, ontwaken wij vanuit diepe ontspanning mee.
Uit eerdere workshops van The Melting Body bleek dat mensen diepe helende ervaringen had-den en niet wilden dat de ervaring zou stoppen. Mensen ervoeren diepe stilte in hun hoofd, het wegsmelten van pijn in hun lichaam of een diepe verbondenheid met alles om zich heen. Maar hoe hou je deze staat van zijn vast? Hoe integreer je dit in je leven?
Binnen de veiligheid van een kleine vaste groep gaan we in deze cursus dit onderzoek aan. Speciaal voor mensen die serieus aan de slag willen met hun gezondheid en zelfhelend ver-mogen, voor mensen die last hebben van burn-out, long covid gerelateerde of andere gezondheidsklachten en voor mensen die willen vertragen, verzachten, verstillen en verbinden.

Praktische informatie workshop
Deze cursus bestaat uit 8x een donderdagmiddag. Deze vinden plaats op: 19 feb, 26 feb, 5 mrt, 12 mrt, 19 mrt, 26 mrt, 2 apr en 9 apr.

14.15 inloop met thee
14.30 start
16.30 uitloop met thee

Je betaalt 235,- voor 8x.
Er is nu een Wakland Voucher van €50,- korting! Om de €50,- korting te ontvangen, mail naar: move@themeltingbody.com Is het financieel een uitdaging voor je, neem dan contact op met Anne-May via bovenstaande mailadres.

The Melting Body onderzoek

The Melting Body Method is geboren vanuit een verlangen om een helende dans/bewegingstechniek te ontwikkelen, een methode die het lichaam letterlijk meer heel maakt. Anne-May kreeg te maken met gezondheidsuitdagingen: van een schouder- en knie-blessure tot een ernstig voorstadium van baarmoederhalskanker.
Met drie professionele dansers en een muzikant begon Anne-May de Lijser in februari 2020 het onderzoek van The Melting Body. Ze onderzochten hoe ze kunnen vertragen, verzachten en helen op celniveau.
Uit steeds meer onderzoek blijkt dat gezonde cellen de basis vormen van een goede gezond-heid. Veel ziektes en klachten vinden hun oorspong in niet goed functionerende cellen.
Anne-May heeft The Melting Body ingezet in haar poging haar lichaam van binnen uit te helen, en met succes: het voorstadium baarmoederhalskanker was na 5 maanden helemaal weg, inclusief het virus wat het veroorzaakte.
Ook heelde zij grotendeels haar knieblessure waardoor zij na het onderzoek weer kon lopen en dansen. (www.themeltingbody.com)

In een workshop van 2 uur ga je op reis. De workshop begint liggend op de grond. Anne-May begeleid je met muziek en haar stem naar een diepe staat van verzachting, vertraging en he-ling. Vanuit deze staat van zijn brengt zij je met haar stem langzaam in beweging, geleidelijk opbouwend naar steeds meer intensiteit, tot je vloeit en beweegt in een constante stroom.

Over de organisatie

4.9
(47)
·
79 volgers

Huis voor de Aarde, Eemstuin

Eemstuin: krachtige plek waar groente op natuurlijke wijze groeit en Huis voor de Aarde staat, een podium voor iedereen wat de aarde ten goede komt

Neem contact op met Huis voor de Aarde, Eemstuin
The Melting Body, bewegingsmeditatiecursus 8x

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Huis voor de Aarde, Eemstuin

Stilte Dag
zo. 30 aug.
10:00
Uithuizermeeden
Huis voor de Aarde, Eemstuin
Spirituele ontwikkeling Bewustzijnsontwikkeling
Stilte-Dag
za. 12 sep.
10:00
Uithuizermeeden
Huis voor de Aarde, Eemstuin
Spirituele ontwikkeling Bewustzijnsontwikkeling
Een Ode aan de Aarde: Zangcirkel met Erica Nap
zo. 13 sep.
13:30
Uithuizermeeden
Huis voor de Aarde, Eemstuin
Zangcirkel Overige Workshops Live muziek
Open dag op de Eemstuin en in het Huis voor de Aarde
za. 3 okt.
10:00
Uithuizermeeden
Huis voor de Aarde, Eemstuin
Festivals
 Ode aan Liefde — van Liefdesmoed tot stiltegeluk
zo. 1 nov.
13:30
Uithuizermeeden
Atelier Friedensherz — New Earth Within
Huis voor de Aarde, Eemstuin
Atelier Friedensherz — New Earth Within en Huis voor de Aarde, Eemstuin
Bewustzijnsontwikkeling Innerlijke Reis Zelfliefde

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl