Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zaterdag 21 maart 2026

Dansdag Vrijheid in Beweging

mrt.
21
Zaterdag 21 maart 2026
10:00 tot 17:00
Sportcentrum de Mammoet
Calslaan 101, 2804 RT Gouda, Nederland
Bekijk op kaart

Over dit evenement

Op 21 maart 2026 organiseren wij een dansdag die helemaal in het teken staat van vrijheid. Niet zo groots als het woord, maar als iets dat je werkelijk in je lijf kunt voelen. Vrijheid die je jezelf toelaat, die je ruimte geeft, die je wakker maakt. Vrijheid die soms voorzichtig begint en dan, als je durft, steeds meer energie krijgt zodat je het kan voelen stromen.

We begeleiden deze dag met professionele aandacht en echte betrokkenheid. Stap voor stap begeleiden we je om beweging te geven aan: de (eventuele) spanning in je schouders, de te (misschien wel) krappe ideeën in je hoofd, de onzichtbare grenzen die jezelf klein houden. En dan komt het moment dat je het voelt: dát onverwachte genieten, dat beetje licht dat uit kan zetten tot een stroom van vrijheidsgevoel.

Vrijheid vieren is nooit oppervlakkig. Het raakt. Het maakt iets open, iets dat je misschien vergeten was. Daarom is jouw lijf deze dag je eigen gids: je ademt voor richting, je voeten zorgen voor gronding, je hartslag voor jouw kracht, je beweging voor de waarheid van jouw vrijheid. Iedereen is welkom — met of zonder danservaring, met of zonder soepel lijf. Je hoeft niets te kunnen. Alleen bereid zijn om te voelen wat er in jou leeft en door er beweging aan te geven de vrijheid in je lijf te ervaren.

De dag wordt begeleid door Anneke van der Schoor en Bram Boer, ieder met jarenlange ervaring in het werken met beweging, lichaam en groepen. We hopen je te zien om samen met ons dit avontuur aan te gaan!

Over de organisatie

6 volgers

Bram Boer - Lichaamsgerichte Therapie en Begeleiding

Praktijk voor lichaamsgerichte psychotherapie en actieve meditaties

4.8
(18)
·
18 volgers

Annekus

Ik verzorg 5 Ritmes dans in Gouda en op Texel. Daarnaast draai ik als DJ Annekus diverse sets voor Ecstatic Dance.

Move Your Body & Free Your Mind

Neem contact op met Bram Boer - Lichaamsgerichte Therapie en Begeleiding
Dansdag Vrijheid in Beweging

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Bram Boer - Lichaamsgerichte Therapie en Begeleiding

Familieopstellingen
do. 8 okt.
19:30
Woerden
Bram Boer - Lichaamsgerichte Therapie en Begeleiding
Familieopstellingen Familiesysteem
Familieopstellingen
do. 3 dec.
19:30
Woerden
Bram Boer - Lichaamsgerichte Therapie en Begeleiding
Familieopstellingen Familiesysteem

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl