Over dit evenement
✨ 𝐉𝐔𝐒𝐓 𝐁𝐄
𝑇ℎ𝑒 𝐴𝑟𝑡 𝑜𝑓 𝑅𝑒𝑐𝑒𝑖𝑣𝑖𝑛𝑔
TOUCH • CONNECTION • RELAXATION
Tantra tempel op 2e kerstdag - maar zonder een kerstthema
✨ 𝐖𝐚𝐧𝐧𝐞𝐞𝐫 𝐡𝐞𝐛 𝐣𝐢𝐣 𝐯𝐨𝐨𝐫 𝐡𝐞𝐭 𝐥𝐚𝐚𝐭𝐬𝐭 𝐞𝐜𝐡𝐭 𝐨𝐧𝐭𝐯𝐚𝐧𝐠𝐞𝐧?
Niet terwijl je ondertussen alweer bezig was met de ander. Niet met de vraag wat je terug moest geven. Maar gewoon… achteroverleunen, je laten aanraken en voelen hoe fijn het is als er even helemaal niets van je wordt verwacht.
We zijn vaak ontzettend goed geworden in geven. In zorgen, doorgaan, afstemmen en rekening houden met de mensen om ons heen. Maar ergens daaronder leeft ook een ander verlangen: om zelf aangeraakt te worden, te genieten, je lichaam te voelen en even nergens verantwoordelijk voor te zijn.
𝐎𝐦 𝐧𝐢𝐞𝐭 𝐭𝐞 𝐡𝐨𝐞𝐯𝐞𝐧 𝐝𝐨𝐞𝐧, 𝐦𝐚𝐚𝐫 𝐠𝐞𝐰𝐨𝐨𝐧 𝐭𝐞 𝐦𝐨𝐠𝐞𝐧 𝐳𝐢𝐣𝐧.
Op zaterdag 26 december openen we bij LOVTE de deuren voor de 𝐉𝐔𝐒𝐓 𝐁𝐄 – 𝐓𝐡𝐞 𝐀𝐫𝐭 𝐨𝐟 𝐑𝐞𝐜𝐞𝐢𝐯𝐢𝐧𝐠: een warme, sensuele en speelse tantra dag rondom aanraking, verbinding, verlangen en ontvangen.
We vertragen en brengen de aandacht terug naar je lichaam. Naar wat jij voelt wanneer iemand dichterbij komt. Naar wat je fijn vindt, waar je nieuwsgierig van wordt en wat er gebeurt wanneer je niet automatisch geeft, maar jezelf toestaat om te ontvangen.
Want ontvangen vraagt soms iets verrassends van ons.
Kun je voelen wat jij verlangt?
Durf je erom te vragen?
Kun je een aanraking helemaal binnen laten komen zonder iets terug te hoeven doen?
💜 𝐉𝐞 𝐡𝐨𝐞𝐟𝐭 𝐝𝐞𝐳𝐞 𝐝𝐚𝐠 𝐧𝐢𝐞𝐭𝐬 𝐭𝐞 𝐛𝐞𝐫𝐞𝐢𝐤𝐞𝐧. 𝐉𝐞 𝐡𝐨𝐞𝐟𝐭 𝐚𝐥𝐥𝐞𝐞𝐧 𝐚𝐚𝐧𝐰𝐞𝐳𝐢𝐠 𝐭𝐞 𝐳𝐢𝐣𝐧 𝐛𝐢𝐣 𝐰𝐚𝐭 𝐞𝐫 𝐢𝐧 𝐣𝐨𝐮 𝐥𝐞𝐞𝐟𝐭
En vanuit die aanwezigheid ontstaat ruimte voor echte intimiteit: jezelf niet verliezen in de ander, maar juist vanuit jezelf contact maken.
🌹 𝐓𝐚𝐧𝐭𝐫𝐢𝐜 𝐓𝐨𝐮𝐜𝐡
Een belangrijk onderdeel van deze dag is aanraking. We leren je hoe je zelf een 𝐭𝐚𝐧𝐭𝐫𝐢𝐬𝐜𝐡𝐞 𝐥𝐢𝐜𝐡𝐚𝐚𝐦𝐬𝐦𝐚𝐬𝐬𝐚𝐠𝐞 𝐤𝐮𝐧𝐭 𝐠𝐞𝐯𝐞𝐧 𝐞𝐧 𝐨𝐧𝐭𝐯𝐚𝐧𝐠𝐞𝐧.
Niet vanuit het idee dat je de perfecte massagetechniek moet beheersen, maar vanuit aandacht. Aanraken wordt luisteren met je handen.
Daarbij werken we met vier verschillende kwaliteiten:
🌿 Aarde – stevig, dragend en grondend
💧 Water – vloeiend, golvend en verbindend
🔥 Vuur – warm, krachtig, ritmisch en vol levensenergie
🌬️ Lucht – zacht, subtiel en bijna gewichtloos
Vier verschillende manieren van aanraken die je leert voelen, combineren en volgen, zodat massage niet een rijtje technieken wordt, maar een ontmoeting tussen twee lichamen.
💫 𝐖𝐚𝐭 𝐣𝐞 𝐤𝐮𝐧𝐭 𝐯𝐞𝐫𝐰𝐚𝐜𝐡𝐭𝐞𝐧
🪷 Diep landen in je lichaam en uit je hoofd komen
💞 Intimiteit en verbinding zonder jezelf daarin te verliezen
✨ Voelen en uitspreken waar jij naar verlangt
🤲 Oefenen met werkelijk geven én ontvangen
🌹 Een tantrische lichaamsmassage leren geven en ervaren
🔥 Aanraking met aarde, water, vuur en lucht
🌈 Een vrije, sensuele Free Flow waarin niets hoeft en veel mag
💜 Een zorgvuldig gedragen setting waarin jouw ja én jouw nee welkom zijn
🕐 𝐏𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦𝐦𝐚
15:00 – Opening & landing
The Art of Intimacy
The Art of Receiving
Potluck – samen eten & ontspannen
Tantric Touch – tantrische massage geven & ontvangen
Free Flow – aanraking, verbinding, beweging & vrijheid
Closing Ceremony with cuddle puddle
22:00 – Einde
🤝 𝐑𝐢𝐜𝐡𝐭𝐥𝐢𝐣𝐧𝐞𝐧
1️⃣ Zelfverantwoordelijkheid
Jij blijft altijd verantwoordelijk voor jouw lichaam, grenzen en behoeften. Voel, communiceer en vraag ondersteuning wanneer je die nodig hebt.
2️⃣ Vertrouwelijkheid
Wat persoonlijk gedeeld wordt binnen de tempel, blijft binnen de tempel.
3️⃣ Heldere aanwezigheid
Deze dag is volledig alcohol- en middelenvrij.
4️⃣ Consent
Alles is een uitnodiging. Een ja is welkom, een nee is welkom en je mag op ieder moment van gedachten veranderen. Twijfel is geen ja.
💡 𝐕𝐞𝐞𝐥𝐠𝐞𝐬𝐭𝐞𝐥𝐝𝐞 𝐯𝐫𝐚𝐠𝐞𝐧
𝐾𝑎𝑛 𝑖𝑘 𝑎𝑙𝑙𝑒𝑒𝑛 𝑘𝑜𝑚𝑒𝑛?
Ja. Je bent van harte welkom alleen, met een partner of met iemand anders. Je hebt vooraf geen partner nodig.
𝐻𝑒𝑏 𝑖𝑘 𝑒𝑟𝑣𝑎𝑟𝑖𝑛𝑔 𝑚𝑒𝑡 𝑡𝑎𝑛𝑡𝑟𝑎 𝑜𝑓 𝑚𝑎𝑠𝑠𝑎𝑔𝑒 𝑛𝑜𝑑𝑖𝑔?
Nee. We bouwen de oefeningen zorgvuldig op en begeleiden je stap voor stap.
𝑀𝑜𝑒𝑡 𝑖𝑘 𝑖𝑒𝑑𝑒𝑟𝑒𝑒𝑛 𝑎𝑎𝑛𝑟𝑎𝑘𝑒𝑛 𝑜𝑓 𝑑𝑜𝑜𝑟 𝑖𝑒𝑑𝑒𝑟𝑒𝑒𝑛 𝑎𝑎𝑛𝑔𝑒𝑟𝑎𝑎𝑘𝑡 𝑤𝑜𝑟𝑑𝑒𝑛?
Nee. Nooit. Aanraking gebeurt alleen met wederzijdse toestemming. Je kiest steeds opnieuw wat voor jou klopt en met wie.
𝑊𝑎𝑡 𝑎𝑙𝑠 𝑖𝑘 𝑒𝑟𝑔𝑒𝑛𝑠 𝑛𝑖𝑒𝑡 𝑎𝑎𝑛 𝑚𝑒𝑒 𝑤𝑖𝑙 𝑑𝑜𝑒𝑛?
Dan doe je niet mee, pas je de oefening aan of neem je even tijd voor jezelf. Alles is een uitnodiging.
𝑊𝑎𝑡 𝑡𝑟𝑒𝑘 𝑖𝑘 𝑎𝑎𝑛?
Draag iets waarin jij je vrij, comfortabel en mooi voelt. Voor de Free Flow mag dat ook iets zijn waarin jij je sensueel, speels of extra lekker in je lijf voelt.
🥗 𝐏𝐨𝐭𝐥𝐮𝐜𝐤
We eten samen en maken daar geen ingewikkeld gedoe van. Neem iets lekkers mee om met elkaar te delen.
🌹 𝐅𝐚𝐜𝐢𝐥𝐢𝐭𝐚𝐭𝐨𝐫𝐞𝐧
Judith Mirjam – Tantra teacher, tantra- en massagetherapeut, acupuncturist, orthomoleculair therapeut, kinesioloog, priesteres van de nieuwe tijd en life coach. Zij werkt holistisch en intuïtief, met de intentie mensen terug te brengen naar hun hart en levenskracht.
Julia Elisabeth – Tantra teacher en tantramasseur, begeleider van klankreizen en healing soundbaths, ademcoach, systemisch therapeut, NLP Master, ACT-therapeut en businesscoach. Tantra en klankreizen brachten haar na een ingrijpende periode opnieuw in contact met levensvreugde en missie — en die deelt ze met passie.
Samen met ons ervaren team van spaceholders creëren we een warme bedding waarin je kunt ontspannen, onderzoeken, spelen en vooral jezelf kunt zijn.
𝐾𝑜𝑚 𝑧𝑜𝑎𝑙𝑠 𝑗𝑒 𝑏𝑒𝑛𝑡.
𝐿𝑎𝑎𝑡 𝑣𝑜𝑜𝑟 1 𝑑𝑎𝑔 ℎ𝑒𝑡 𝑚𝑜𝑒𝑡𝑒𝑛 𝑙𝑜𝑠.
𝑉𝑜𝑒𝑙 𝑤𝑎𝑡 𝑗𝑖𝑗 𝑣𝑒𝑟𝑙𝑎𝑛𝑔𝑡.
𝐿𝑎𝑎𝑡 𝑗𝑒 𝑎𝑎𝑛𝑟𝑎𝑘𝑒𝑛.
𝐿𝑎𝑎𝑡 𝑗𝑒𝑧𝑒𝑙𝑓 𝑜𝑛𝑡𝑣𝑎𝑛𝑔𝑒𝑛.
𝐉𝐔𝐒𝐓 𝐁𝐄 🪷
Liefs,
Judith & Julia 💜
en het team van spaceholders 🌙
Samen creëren we een veld van veiligheid, zachtheid en overgave!
Vragen? Neem contact op met Judith en Julia: 06-51098634
Wil je eerst met ons en anderen verbinden? Word lid van onze WhatsApp-community voor meer inspiratie over tantra, shibari & sound baths:
https://Free2BU.short.gy/WA-Community
Gesproken taal
Nederlands