Over dit evenement
Morgen De Presentatie mis hem niet.
*** Mocht u op het laatste moment beslissen om toch te komen, er zijn nog enkele plekjes vrij
Dan kunt u ook gepast cash betalen aan de zaal
Producten van Meditech zullen er te koop zijn zoals ionische tandenborstels electrisch & hand, natuurlijke tandpasta's, koperen tongschapers & flossdraad.
Presentatie over Tandheelkunde en de relatie tot Gezondheid.
Maar weinig moderne tandartsen zijn zich bewust van, of houden rekening met de relaties die bestaan tussen alle afzonderlijke elementen in het gebit en de organen en orgaansystemen in het lichaam. Tandartsen zijn ook de enige medici die dode elementen in het lichaam mogen achterlaten! Om van de giftige metalen, toxische verdovingen en hecht- en vulstoffen maar te zwijgen.
Aan bod komen: de gevaren van de standaard tand’heelkundige’ handelingen. De gevaren van fluor. De nimmer weerlegde conclusies van Weston Price over het verband tussen voeding en degeneratie, en de toevoegingen daarop van Hal Huggins.
Van 13.00 ( inloop 12.30 ) tot 17.00 , met tussendoor een pauze
Entree 15 euro
Wilt u deze presentatie bijwonen stuur dan een Email naar :
Info@bewustwordingsbeurs.nl
Waarna u ons rekeningnummer ontvangt
Na betaling van 15 euro ovv Presentatie Désirée Röver
Ontvangt u een bevestigingsmail