Over dit evenement
Een dag de tijd om jullie relatie in haar kracht te zetten. Met speelse werkvormen nemen we jullie mee langs de bouwstenen van een gezonde relatie.
Een relatie ontwikkelt zich vanzelf, vanuit de ontmoeting. Dat kan je laten gebeuren. Net zolang tot er spanningen of een crisis ontstaat en jullie het gevoel krijgen dat er iets moet gebeuren. En dat doe je dan, variërend van lastige gesprekken tot relatietherapie. En zo geef je verder vorm aan je relatie, vanuit negatieve ervaringen.
Dat kan ook anders, maar gebeurt helaas te weinig: bewust bouwen aan je relatie vanuit positieve ervaringen en constructieve wensen. Op een of andere manier is dat toch heel spannend en gaan we dat uit de weg.
Op deze dag bieden we een helder kader met speelse werkvormen om samen op een positieve manier bewust te bouwen aan jullie relatie. We nemen jullie mee in een creatieve reis langs zes thema's:
vrijheid en veiligheid
vorm en verandering
verbinding en vervulling
En ja, ook op een dag met een positieve insteek kan je ergens geraakt worden, in relatie zijn is per definitie gevoelig. Dan zijn wij, Maria en Gert aanwezig om tot steun te zijn en een veilige bedding te bieden.
Onze begeleiding is non-normatief, dus straight, queer, poly, kink of traditioneel.... iedereen is welkom.
Deze dag wordt begeleid door:
Maria Schulte Hengesbach: www.yogaship.one
en Gert Sinke: www.traininglevenskunst.nl
Maria en Gert zijn een liefdeskoppel die met plezier bewust vorm geven aan hun relatie en de kracht van die ervaringen graag met anderen delen. Maria en Gert hebben een ieder een eigen praktijk met coaching en lichaamswerk en hebben een passie voor belichaamd bewustzijn.
De tekening 'geliefden' bij dit evenement is gemaakt door Maria:
https://yogaship.one/artwork/artwork/