Over dit evenement
🙏🏻🗣 HEALING BREATHWORK
English and/or Dutch spoken
✅️ 1x per week mini sessies (Van der Pekbuurt) de sessie gaat alleen door bij minimaal 2 personen. Check in de ochtend je mail. 1 op 1 sessies zijn ook mogelijk op aanvraag.
* Ook mannen zijn op andere momenten welkom voor een sessie voor informatie mail even naar bodysoulsanne@gmail.com
* Wil je op een ander moment een sessie volgen met 2 of meer personen dan zijn de prijzen anders deze kan je vinden op mijn website : bodyandsoulbysanne.com/home/ays-trancereis-breathwork/
👥 Kleine groepjes – maximaal 3 deelnemers
Deze Healing Breathwork sessie is méér dan een gewone ademsessie. Ik combineer de kracht van de verbonden ademhaling met energiewerk, drukpunten en healing. Hierdoor kan er in jouw proces nog diepere transformatie plaatsvinden. Omdat ik slechts met maximaal 3 deelnemers werk, ontstaat er veel persoonlijke aandacht en ruimte om echt te zakken.
🌬 Waarom Breathwork?
Wist je dat de manier waarop je ademt een directe invloed heeft op je lichaam én geest? Door verkeerd of onbewust ademhalen kunnen klachten ontstaan. Bewust ademwerk helpt je om spanning los te laten, emoties te verwerken en je energie weer vrij te laten stromen.
Tijdens de sessie gebruik ik drukpunten om vastgezette emoties te openen en blokkades te verzachten. Ook verricht ik energiewerk, zodat jij precies de healing ontvangt die je op dat moment nodig hebt. Alle emoties en uitingen zijn welkom.
❤️ Voordelen van Healing Breathwork
– Vermindert stress & angst
– Helpt je dieper slapen
– Brengt je zenuwstelsel tot rust
– Ondersteunt het loslaten van trauma & blokkades
– Versterkt je immuunsysteem en longcapaciteit
– Helpt bij pijnverlichting & verslavingen
– Verbetert focus, spijsvertering en conditie
– Verlaagt bloeddruk & verbetert doorbloeding
– Maakt contact met je lichaam en emoties
– Opent poorten naar diepere lagen van bewustzijn
Veel van ons dragen onbewust emoties en spanningen mee in het lichaam. Dit kan zich uiten in mentale of fysieke klachten. Breathwork helpt je die ballast stap voor stap los te laten, zodat je vrijer en lichter kunt leven.
✨ Praktisch
– Eet vooraf geen zware maaltijd
– Niet geschikt bij epilepsie, hartklachten of gevoeligheid voor psychoses
– Bij twijfel: mail gerust naar bodysoulsanne@gmail.com
📍 Adres ontvang je na boeking per mail
♻️ Annuleren kan tot 48 uur van tevoren – je ontvangt dan een tegoed voor een andere sessie (geen geldteruggave).
📲 Contact & socials:
– Instagram: instagram.com/body_and_soul_by_sanne_
– Facebook: Sanne Croese BodySoul
– Website: www.bodyandsoulbysanne.com
Liefs,
Body and Soul by Sanne
🧚♀️ Explore the god-dess in you
Geslacht
Alleen voor vrouwen