Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Cacao Ceremonie - Cacao ceremonie, Meditatie, Verbinding

Vrijdag 28 november 2025

Cacao Ceremonie

nov.
28
Vrijdag 28 november 2025
19:00 tot 22:00

Culemborg, Netherlands

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Op dit moment organiseer ik, Caroline Kepinski, sinds 2021 met veel liefde, passie en overgave vrouwencirkels, retraites en ceremonies onder de naam House of Unity. T/m augustus 2024 vonden de cirkels en retraites plaats op ons eigen eiland in onze magische yurt in Ter Aar; Āranya Roots. Nu per September 2024 op een prachtige nieuwe plek in het mooie Culemborg; het Aardehuis.

Moeder Cacao. Al bijna 5 jaar lang mijn dagelijkse ritueel, mijn moment van vertraging en verbinden met wat er in mij beweegt. Een prachtig moment wat ik graag deel met mijn kinderen en met de mensen die ik liefheb, die regelmatig langskomen om samen een cacao te drinken. Iedereen die mij een beetje kent kent mijn passie/liefde voor en band met Moeder Cacao.

Ik voelde dat we samen mogen komen, in ceremonie, samen met Moeder Cacao. In de natuurlijke krachtige omhulling van het lemen Aardehuis.

Buiten word het al wat aan kouder en de natuur begint zich langzaam aan terug te trekken. Een prachtig moment om ons van binnenuit te verwarmen, ondersteunend door de spirit van de Cacao.

We komen samen om te verbinden met de spirit van de Cacao, ik vertel jullie meer over de heilige en pure rituelen die ik eigen heb gemaakt om vervolgens samen te genieten van de Cacao en een mooie hartopenende verdiepende reis te maken. Een reis dichter bij de kern van jouw hart, de plek van onvoorwaardelijke liefde. Een avond vol kennis, rituelen, genieten en vertragen.

Er zijn beperkt aantal plekken voor deze ceremonie. Voel je dat je erbij wilt zijn; aanmelden kan via de link in bio (let op, de helft van de plekken zijn al gevuld).

Laten we onze harten verwarmen en samen de onvoorwaardelijke liefde laten stromen.

Liefs,
Caroline

Bezoek voor meer informatie, sfeerbeelden en recensies de instagram: house.of.unity
En voor meer informatie over wie ik ben en mijn diepe 1:1 werk: www.carolinekepinski.com

Praktische informatie:

- De kosten zijn €75 en is inclusief cacao, water, thee en wat lekkers.

- Restitutie is niet mogelijk na aanschaffen van je ticket; maar deze doorverkopen aan een andere vrouw mag altijd wanneer je zelf niet meer kunt.

- Heb je vragen stuur mij gerust een bericht

- Meer informatie volgt na inschrijving

Over de organisatie

Neem contact op met House of Unity
Cacao Ceremonie

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van House of Unity

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl
Welkom terug

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.