Over dit evenement
Misschien ben je toe aan rust en vertraging, een moment van bezinning en inspiratie, opladen of iets nieuws uitproberen. Iedereen is welkom om dit maandelijkse, hartverwarmende klankconcert door Sofie bij te wonen!
Sofie Konings (www.sofiekonings.nl) is al jaren professioneel danseres en Yogadocente en is opgegroeid met piano spelen. Nu is ze ook gediplomeerd in sound healing. Vanuit haar eigen ervaring heeft ze mogen ontdekken dat klank, muziek, beweging en dans verlichtend, verhelderend en transformerend kunnen werken. Haar missie: anderen de mogelijkheid bieden hetzelfde te voelen en ervaren.
Wat kun je verwachten?
Tijdens een klankconcert ga je liggen of zitten in een houding die voor jou prettig voelt. Er zijn hiervoor genoeg bolsters, (oog)kussentjes en dekens in deze fijne studio aanwezig. Voor de rest hoeft je niets te doen. Sofie zal je meenemen op een reis waar je je simpelweg kunt laten onderdompelen in de klanken en vibraties. Deze klanken kunnen jou in een diepe staat van ontspanning brengen.
Sofie maakt hiervoor op intuïtieve wijze gebruik van instrumenten zoals onder andere Tibetaanse klankschalen, de kristalschaal, de Chinese Gong, ocean drum en haar eigen stem. Na afloop kan samen worden nagenoten van een heerlijk kopje thee en iets lekkers.
Wat een klankconcert voor jou kan doen:
♡ Een diepe staat van ontspanning en een gevoel van kalmte bieden
♡ Creativiteit & inspiratie stimuleren
♡ Het immuunsysteem ondersteunen
♡ Helpen stress, angst en pijn te verminderen
♡ De slaapkwaliteit verbeteren
♡ Het kan leiden tot transformatie, (zelf)inzichten en persoonlijke groei
Kom in gezelschap van je geliefde, een vriend(in) of in je eentje. Sofie kijkt ernaar uit om je/jullie te ontmoeten! 🙏
Praktische informatie:
* Datum: Zaterdag 13 december 2025 (Dit event herhaalt maandelijks, iedere 2e zaterdag van de maand).
* Tijd: 19:30 - 21:30 (inloop vanaf 19:15, helaas niet eerder vanwege instrumenten opbouw deuren sluiten om 19:30 dus gelieve op tijd aanwezig te zijn).
* Prijs: €32,80 euro (inclusief thee & iets lekkers).
* Yogamatten, meditatie- en oogkussens, bolsters en dekens zijn aanwezig.
* Tip: Draag comfortabele kleding en warme sokken. Als je extra comfortabel wilt liggen, neem zelf een dik matje mee als je die zelf hebt.
* Parkeren kan gratis op straat rondom de studio, of op de parkeerplaats in de winkelstraat om de hoek (Gratis parkeren na 18:00).
Een klankconcert kan voor sommigen minder geschikt zijn. Contra-indicaties zijn:
* Epilepsie
* Psychische aandoeningen (zoals schizofrenie of psychoses)
* PTSS (bepaalde geluiden kunnen triggers veroorzaken)
* Hartproblemen, kunstmatige hartkleppen, hartritmestoornissen of pacemaker
* Carotisstenose (vernauwing van de halsslagader)
* Deep Brain Stimulation (DBS)-apparaat
* Metalen implantaten
* Een stent of een shunt
* Tinnitus of gehoorproblemen (kan wel maar sommige frequenties kunnen ongemak veroorzaken, laat het me even weten voor de sessie)
* Zwangerschap (je kan gerust komen, maar laat het me even weten, dan speel ik geen instrumenten op of rond je lichaam)
Heb je vragen of twijfel je of je kunt deelnemen aan dit klankconcert? Mail naar sofiekonings.nl@outlook.com
Met grote dank aan Nancy Hermsen voor gebruik van deze fijne studio. Nieuwsgierig naar haar mooie, uitgebreide aanbod van yoga & pilates lessen? Neem een kijkje op www.yogazarah.nl.
Gesproken taal
Nederlands, Engels