Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
Workshop Functioneel Ademen (5 sessies) - Gezondheid, Ademwerk, Cursus

Woensdag 15 oktober 2025

Workshop Functioneel Ademen (5 sessies)

okt.
15
Woensdag 15 oktober 2025 om 11:00 tot woensdag 10 december 2025 om 12:00
Centrum Osher
Poortstraat 32, 3572 HJ Utrecht, Netherlands
Bekijk op kaart

Over dit evenement

🌬️ Workshop: Functioneel ademen (vijfdelig)

Ademwerk kan in ongelooflijk veel situaties steun bieden. Alleen al het besef dat je met je adem direct invloed hebt op je zenuwstelsel – en daarmee op je gemoedstoestand – is bevrijdend.

In deze vijfdelige workshop ontdek je hoe je jouw ademhaling bewust kunt inzetten om stress te verminderen, spanning los te laten en meer rust en energie te ervaren. Je leert praktische oefeningen en technieken die je direct kunt toepassen in je dagelijks leven.

✨ Voor wie is deze module?

Deze module is speciaal waardevol wanneer je te maken hebt met:

- burn-out of overspannenheid;
- stress- en spanningsklachten;
- (chronische) hyperventilatie;
- long-covid of astmatische klachten;
- paniekaanvallen;
- kortademigheid;

🌿 Wat levert het je op?

- meer grip op stress en spanning;
- een kalmer zenuwstelsel en een betere gemoedstoestand;
- verbeterde ademcapaciteit en meer energie;
- tools om angst en paniekklachten te reguleren;
- meer balans in lichaam en geest;

📅 Opzet
De module bestaat uit vijf sessies, met tijd tussendoor om thuis te oefenen. Zo kun je de technieken stap voor stap eigen maken en ervaren wat voor jou het beste werkt. Je krijgt huiswerk en praktische handvatten mee, zodat je ook ná de module zelfstandig verder kunt.

De sessies vinden plaats op de volgende momenten:
- woensdag 15 oktober 11:00-12:00
- woensdag 29 oktober 11:00-12:00
- woensdag 12 november 11:00-12:00
- woensdag 26 november 11:00-12:00
- woensdag 10 december 11:00-12:00

N.b. Heb je interesse in de workshop, maar komen de data niet uit? Ik plan regelmatig een nieuwe reeks in op basis van behoefte. Bovendien verzorg ik ook 1-op-1 coaching. Meer weten? Stuur me gerust een berichtje!

📍 Locatie
De sessies vinden plaats in het centrum van Utrecht bij Centrum Osher (Poortstraat 32, 3572 HJ Utrecht)

🌬️ Ontdek hoe krachtig en helend jouw adem kan zijn. Deze module helpt je terug te keren naar ontspanning, vitaliteit en veerkracht.

Wil je eerst kennis maken? Een intake is gratis. Heb je vragen over de workshop? Stuur me gerust een berichtje.

Hopelijk tot snel.

Warme groeten,

Marco van de Vinne
Heel & Herstel Ademwerk

🌐 www.heelenherstel.com

Gesproken taal
Nederlands

Over de organisatie

Neem contact op met Heel & Herstel Ademwerk
Workshop Functioneel Ademen (5 sessies)

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Heel & Herstel Ademwerk

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl
Welkom terug

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.