Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
~INTO the BODY~ playful workshop & vrije dansavond - Vrije Dans, Dansen in verbinding, Speelsheid

Zondag 18 juni 2023

~INTO the BODY~ playful workshop & vrije dansavond

jun.
18
Zondag 18 juni 2023
16:00 tot 21:00

La Cappella, therapie- en cultuurcentrum, Oude Velperweg 36A, 6824 HE Arnhem, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Welkom in onze nieuwe PLAYGROUND! Wij zijn Jo-An & Wensley en we nodigen je uit voor ons nieuwe recept van workshops & dansavondjes die helemaal in het teken staan van speelsheid, creativiteit, verbinding (met je lichaam, geest én de andere dansers op de vloer) én jezelf zijn!

~ INTO the BODY ~

9 april
16:00-18:00 workshop 'Dance like a child'
19:00-21:00 'playful' dansavond
locatie La Cappella

18 juni
16:00-18:00 workshop 'Connect with others/ don't loose yourself'
19:00-21:00 'playful' dansavond
locatie La Cappella

16 juli
19:00-21:00 'playful' dansavond
Thema; let nature inspire your moves!
buitenlocatie, adres volgt

Prijs
dansavond €15,00
workshop €17,50
combi ticket €30,00

Enne; wat is het dan precies?

In een maandelijkse serie middagworkshop én / óf dansavondjes gaan we je leren om je onbevangen impulsen te (durven) volgen in dans! We nemen je mee op reis naar verbinding met jezelf en je eigen lichaam! Dat enerzijds.. Anderzijds leer je ook hoe je vanuit die verbinding met jezelf onbevangen en speels contact kunt aangaan met de andere dansers op de vloer.
Spannend? Ja.. en toch ook weer niet! Want..

Bij ons hoef je niet na te denken of te voldoen aan hoe dans er uit hoort te zien.. Je hoeft niet iets bepaalds te ervaren, je hoofd uit te schakelen of de hele tijd in flow te zijn; je gaat juist lekker speels en onbevangen op zoek naar jóuw en jullie danstaal en zonder oordeel of schoonheidsideaal ontdekken hoe ontelbaar veel bewegingsmogelijkheden je eigenlijk hebt. In alle veiligheid, want die staat bij ons voorop.

Tijdens deze dansavondjes mogen we allemaal lekker klungelen, spelen, zo klein, groot, simpel of juist lekker ingewikkeld bewegen als we zelf willen, lekker gek doen en alle impulsen volgen die er in ons op komen, ook als dat er raar uit ziet 😉
want het mooie is; iederéén is onderzoekend en speels aan het bewegen dus niemand die echt naar je kijkt zo van; wat doe jij nou?! Bewegen zonder drempels, zonder oordeel met alles wat jij in je hebt en wat jij kunt.. en weet je wat nog mooier is; door onze gezamenlijke warming up en begeleiding zal je er ook nog eens achter komen dat dat meer is dan je denkt.

De ene maand verwelkomen we je in de avond van 19u tot 21u voor zo’n onbevangen speelse dansavond. Daarin nemen we je het eerste half uur mee nemen in laagdrempelige maar krachtige oefeningen om je mind en body wakker te maken. Daarna kruipt Wensley achter de draaitafels en neemt hij ons mee op een heerlijke 1,5 uur durende reis vol beweging, vrijheid en creativiteit.

De andere maand ben je al in de middag welkom van 16:00-18:00 om, als je wilt, in een voorbereidende workshop wat dieper in te gaan en meegenomen te worden in een van die thema’s waar onze avondjes zo bol van staan. Bijvoorbeeld het thema onbevangen impulsen volgen oftewel ‘dansen als een kind’. Of wat dacht je van een workshop ‘contact maken zonder jezelf kwijt te raken’.

Kortom; of je nu alleen naar de workshops, alleen naar de dansavondjes of juist naar allebei komt .. we gaan bij INTO the BODY dansen alsof er niemand is die kijkt, we gaan héél veel plezier hebben én waar nodig ook nog wat grenzen verleggen of dansangst overwinnen.. is dat even mooi meegenomen. En of je nu dansangst hebt of juist een onbesuisd dansverlangen.. come as you are & dance like a child!

We kijken er enorm naar uit met je te spelen en dansen, tot daar & dans!

Over de organisatie

Neem contact op met The Playground
~INTO the BODY~ playful workshop & vrije dansavond

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl
Welkom terug

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.