Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zaterdag 19 juli 2025

Familieopstellingendag

Georganiseerd door
2 reviews
Volgen
jul.
19
Zaterdag 19 juli 2025
10:00 tot 15:00
De Kwekerij Utrecht
Burgemeester Annie Brouwerlaan 2, 3582 LT Utrecht, Nederland

Over dit evenement

Op zaterdag 19 juni a.s. organiseer ik een Familieopstellingendag in Utrecht bij de Kwekerij.

Wat kun je verwachten?
In een familieopstelling maakt de vraagsteller een opstelling van een onderdeel van zijn of haar leven waarmee hij/zij worstelt (familie, relatie, groep, symptoom). Het uitgangspunt is altijd een persoonlijke vraag. De vraagsteller kiest een representant voor iedereen die bij het probleem betrokken is (bijv. vader, moeder, broer). Deze worden door de vraagsteller volgens zijn/haar innerlijke beeld en gevoel in relatie tot elkaar in de ruimte geplaatst. Het magische is dat de representanten op hun beurt en op hun plaats toegang hebben tot de gevoelens en waarnemingen van de personen die zij representeren. De begeleider werkt in afstemming met de representanten om een goede oplossing voor het probleem te vinden zodat de natuurlijke stroom van liefde weer op gang kan komen (naar Bert Hellinger).

Wil je deelnemen, dan kan dat op 3 manieren:
– zelf een vraag inbrengen (vraaginbrenger)
– als representant voor opstellingen van anderen (representant/stand-in).
– als getuige van de opstellingen.
Of je nu meedoet als vraaginbrenger, representant of getuige, op iedere plek leer je iets over jezelf wat op dat moment belangrijk is voor jou.

Praktisch
Wanneer: Zaterdag 19 juli 2025
Waar: De Kwekerij, Utrecht (adres: Annie Brouwerlaan 2)
Tijd: 10.00 – 15.00 uur, (inclusief lunch)
Kosten: Vraaginbrenger € 130,- (early bird € 110,-)
Representant en/of getuige € 65,- (early bird € 55,-).

Vermeld bij het kopen van een ticket svp je telefoonnummer, zodat ik je kan bereiken als dat nodig is.
Bij onvoldoende aanmeldingen zal dit evenement verplaatst worden naar een nieuwe datum. Mocht je op de nieuwe datum niet kunnen dan vindt restitutie plaats van je aankoop.

Over de organisatie

5.0
(2)
·
4 volgers

James Smith

James organiseert diverse events rondom persoonlijke ontwikkeling, waar met name (familie)opstellingen aan bod komen als rode draad

DENKEN in vooruitgang is goed, maar DOEN brengt je echt verder!

Familieopstellingendag

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl