Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Vrijdag 28 november 2025

Vrouwenlijn opstelling en Rite of the Womb ceremonie

Georganiseerd door
9 reviews
Volgen
nov.
28
Vrijdag 28 november 2025
9:30 tot 14:00

Kloosterstraat 1, 4861 PA Chaam, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Deze opstellingencirkel is onderdeel van het traject: 'Zachtig moederschap' waarin (wens) moeders de reis naar binnen maken zodat zij de mama kunnen zijn die ze graag willen zijn.

Voor deze cirkel zijn er alleen representanten plekken beschikbaar.

Wil je kennismaken met familie opstellingen, met mij, of een gevoel krijgen bij het traject? Of ben je al bekend en wil je graag weer eens deelnemen als representant?

Je bent van harte welkom!

De deelnemende vrouwen uit het traject Zachtig moederschap ontvangen een vrouwenlijn opstelling.

Als representant in een vrouwenlijn opstelling sta je representant voor een vrouw uit deze vrouwenlijn. Zonder veel achtergrondinformatie, kan je als representant emoties, fysieke gewaarwordingen of inzichten ervaren die verbonden zijn met het systeem van de ander. Je hoeft hier geen ervaring voor te hebben.

Representant staan in andervrouws opstelling kan zeer waardevol zijn voor jezelf:
Je kunt je herkennen in het thema van de ander, je kunt inzicht krijgen in eigen thema's en patronen, het kan je helpen bij het verwerken van emoties, je kunt oefenen met doorvoelen, loslaten en je kunt verbinding voelen met de andere vrouwen in de cirkel.

Daarnaast ontvang je de Rite of the Womb.

>>> Over The Rite of the Womb <<<
De Rite of the Womb is een krachtige ceremonie die gericht is op vrouwen. Het komt uit de oude tradities van de sjamanen en gaat over heling en kracht. Deze ritueel draait om de baarmoeder, die niet alleen een plek is voor het dragen van nieuw leven, maar ook een plek waar veel emoties en pijn kunnen worden opgeslagen, zoals angst, verdriet of oude wonden.

De Rite of the Womb leert vrouwen dat hun baarmoeder geen plek is voor pijn en angst, maar juist een bron van creatie en kracht. Door dit ritueel te doen, kun je symbolisch oude pijn loslaten en je verbinden met je vrouwelijke kracht en wijsheid. Het is als een reset voor je energie, waarmee je jezelf weer heel en vrij kunt voelen.

In de kern is het een liefdevol ritueel dat je helpt herinneren dat je baarmoeder een plek van leven is, en geen opslagplaats voor negativiteit. Het helpt je om los te laten wat niet meer dient, en ruimte te maken voor vreugde en nieuwe mogelijkheden.

Datum: Vrijdag 28 november
Tijd: 9:30-14:00u (We starten om 10:00u))
Locatie: Oergroen (Yurt Sarah)

>>>De invulling van de ochtend zal er als volgt uitzien <<<
- Inloop met thee & lekkers
- Openingscirkel met lichaamswerk
- Opstelling 1 & ceremonie
- Pauze
- Opstelling 2 & ceremonie
- Pauze
- Opstelling 3 & ceremonie
- Afsluitende cirkel
- Gezamelijke Lunch (potluck)

>>> Over de locatie <<<
Op de kwekerij, een bijzonder stuk natuur van Oergroen is sinds 2 jaar Yurt Sarah neergestreken. Een fijne ontmoetingsplaats & prachtige plek in de natuur omringd door velden & natuur verbindingszone.

Kom genieten van de bijzondere warme setting die Yurt Sarah brengt. Een rustgevende & verbindende locatie die nog volop in ontwikkeling is. En waar sinds zomer 2023 allerlei fijne evenementen worden georganiseerd. Vanuit de kwekerij van Oergroen is er in de omgeving ook het Voedselbos. Op afspraak te bezoeken. Waar inmiddels al ruim 130 eetbare soorten zijn aangeplant geheel volgens permacultuur principes.

Reik naar me uit bij vragen of om even kennis te maken!

Website: www.moederliefde.eu
email: evituitjer@outlook.com
Instagram: @moederliefde_
Facebook: Evi Tuitjer
Geslacht
Alleen voor vrouwen
Gesproken taal
Nederlands

Over de organisatie

Evi is systemisch opsteller, zwangerschapscoach en mama. >Vrouwencirkels >Zwangerschapscirkels >Familieopstellingen

Laat je kinderen niet struikelen over jouw stenen

Representant
€ 43,30
Inclusief € 0,80 servicekosten

Vrouwenlijn opstelling en Rite of the Womb ceremonie

Meer evenementen van Moederliefde

Maandag, 14 jul. om 19:30
Zwangerschapscursus Vol vertrouwen in verwachting | Proefles
Moederliefde
Zwangerschap Adem Vrouwencirkels
Maandag, 11 aug. om 19:30
Zwangerschapscursus Vol vertrouwen in verwachting | Proefles
Moederliefde
Zwangerschap Adem Vrouwencirkels
Maandag, 18 aug. om 19:30
Zwangerschapscursus Vol vertrouwen in verwachting | Proefles
Moederliefde
Zwangerschap Adem Vrouwencirkels
Uitverkocht
Uitverkocht
Maandag, 01 sep. om 09:15
Zachtig moederschap - zodat jij de mama kan zijn die je graag wil zijn
Moederliefde
Familieopstellingen Vrouwencirkels Ademwerk

Dit vind je misschien ook interessant

Vrijdag, 22 aug. om 10:00
Familieopstellingen traject JIJ (pilotprijs)
meikestaleman
Familieopstellingen Familiesysteem Persoonlijke Ontwikkeling
Zaterdag, 30 aug. om 10:00
Workshop Familieopstellingen
Steff Runderkamp
Familieopstellingen Familiesysteem Systemisch werk
Zondag, 10 aug. om 10:30
WOMB HEALING - Rite of the Womb
Binkie
1-Dags retraite Cacao ceremonie Rite of the Womb
Zondag, 12 okt. om 12:30
I am Light 2025
Holy Joy
Kundalini Familieopstellingen Stembevrijding
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?