Over dit evenement
Een handpan workshop voor beginners, in onze eigen werkplaats waar we ook onze Ayasa Handpannen bouwen.
Bij Ayasa Instruments maken we sinds 2014 topkwaliteit handpannen. Inmiddels behoren we tot de beste handpanmakers ter wereld en zijn er veel internationale topartiesten die onze instrumenten bespelen. Droom jij er ook van om dit prachtige instrument te spelen, en wil je dit op de beste instrumenten ter wereld doen? Dan ben je bij Ayasa Instruments aan het goede adres!
Duik in de wereld van de handpan en leer de basis van dit prachtige instrument tijdens onze workshop voor beginners. De handpan is een van de meest toegankelijke muziekinstrumenten, die zeer intuïtief te bespelen is. Of je nou alleen voor je zelf wilt spelen, voor anderen of in een samenstelling met andere muzikanten. Na afloop weet je hoe je het instrument moet aanraken, kun je ritmes en akkoorden spelen en heb je met een groep samen gespeeld. We sluiten af met een korte rondleiding door de werkplaats en de mogelijkheid een instrument aan te schaffen.
Waarom deelnemen?
- Unieke ervaring: De handpan is een van de meest toegankelijke muziekinstrumenten, die zeer intuïtief te bespelen is. Het bespelen van een muziekinstrument is een verrijking van je leven. Er is geen betere manier om het te leren dan door het gewoon te doen!
- Geen ervaring nodig: Of je nu nog nooit een noot hebt gespeeld of al een muzikale achtergrond hebt, deze workshop is voor iedereen toegankelijk.
- Kleine groepen, persoonlijke aandacht: We werken met kleine groepen zodat iedereen de kans krijgt om de handpan echt te leren kennen en te bespelen.
- Instrumenten aanwezig: Je hoeft geen eigen handpan te hebben. Wij zorgen voor de instrumenten, die we zelf in onze werkplaats gemaakt hebben.
- Ontspanning en plezier: Naast het leren van de techniek, is er volop ruimte om te spelen, te experimenteren en te genieten van het geluid van de instrumenten.
Praktische informatie:
Wie? Iedereen die handpan wil leren spelen en dit nog nooit of slechts een enkele keer heeft gedaan.
Wanneer? Vrijdag 29 augustus februari 2025 van 14.00-16.30. (Inloop vanaf 13.45, deuren dicht om 17.15).
Waar? Ayasa Instruments, Noordmark 73, Almere.
Kosten? €75,- per persoon. Er geldt een maximum van 10 personen
Wees er snel bij, want de plekken zijn beperkt! Na afloop is er de gelegenheid om een instrument aan te schaffen. Als je een instrument besluit te kopen na de workshop krijg je het bedrag van de workshop als korting op je instrument!
Let op; tijdens de workshop is de voertaal Nederlands.