Over dit evenement
Deze workshop is inmiddels vol!
Massage in Beweging
Masseren wordt als een dans... met na afloop: Sauna!
Zondag 29 juni duiken we een hele dag dieper in het afstemmen op jouw eigen energie en het samen in beweging komen.
Deze vorm is vrijer dan je misschien gewend bent.
De gever blijft nog steeds de gever, maar komt meer vanuit ‘aanwezig zijn’, is ruimte gevend en inspelend op de beweging van de ontvanger. Je leert vertrouwen op wat er zich ontvouwt en 'doet' minder.
De ontvanger ontvangt nog steeds, maar is hierbij actief ‘ruimte nemend’. Je stemt af op jezelf en volgt wat jouw lijf je vertelt. Een beweging van binnenuit, hoe klein ook, is jouw vertrekpunt.
Je kunt liggen, zitten, staan, dansen... volg jouw energie, ze wijst je de weg!
We maken hierbij gebruik van de lichaamsgerichte technieken uit Holistische massage, Tantra,- en Kashmirische massage, Psoas release en dans.
-
Wat gaan we doen?
Ochtend
In de ochtend starten we als een slow cooker om vanuit ‘nul‘ onze eigen impuls te volgen. Rust, pulsering, adem, beweging, dans en aardende aanraking.
Het is belangrijk de tijd te nemen te vertragen om dieper te kunnen ontspannen en loslaten. Of eigenlijk
toe-laten. Het lijf heeft het nodig welkom geheten te worden om toe te kunnen laten wat er is, aan eventuele opgebouwde spanning, verdriet of de vermijding ervan, voordat het kan loslaten.
Middag
In de middag gaan we spelen met technieken voor een dynamische massage waarin je jezelf inbrengt op jouw unieke manier. Je gaat ervaren wat jij nodig hebt om vrij te bewegen als ontvanger, en hoe je als gever afstemt en een veilige ruimte schept om de energie van de ontvanger te begeleiden.
Avond
Om 18 uur ronden we af.
Daarna: Sauna time! Je kunt ervoor kiezen om te blijven voor een kom soep en sauna om na te genieten van de bewogen dag... om 21 uur sluiten we de deuren.
-
Locatie
De perfecte locatie voor deze dag: een gewijde ruimte met muren van leem, weelderige planten en een speksteenkachel. De plek heeft een mooi uitzicht op een weideveld en we kunnen gebruik maken van de sauna.
Voor wie?
De Massage in beweging dag is zowel voor singles als (gelegenheids-)koppels.
Je hebt al enige ervaring op het gebied van tantra en energetische massage.
We creëren samen een veilige bedding, waarin emoties welkom zijn. Je kunt jezelf ‘dragen’ en aangeven wat je nodig hebt.
Je bent welkom om jouw levensenergie te volgen. Expliciete seksuele aanraking is hierin GEEN onderdeel.
Over mij
Jacobijn: Satya Kala, de naam van mijn praktijk staat voor ‘waarheid’ (Satya) en Kala voor kunst. Dit zijn twee thema’s in mijn leven waarbij Satya de drager is, leven vanuit authenticiteit, dichtbij mezelf. Kunst in al haar vormen, het creatieproces is mijn fuel for life.
Mijn ervaring in het masseren van individuen en stellen is, wanneer het lichaam het mag overnemen van het hoofd, de diepere lagen in jezelf zich vanzelf aandienen, wat helingsprocessen ondersteunt en ruimte geeft aan jouw levensenergie.
Mijn massage achtergrond in een notendop: Nadat ik een jaartraining bij Wild Tantra volgde in 2016 heb ik workshops en cursussen gevolgd en gegeven bij o.a. Esoterra (Holistische massage -assistent trainer) Psoas release- gevolgd bij Wilko Iedema; Temple of Tantric Arts (hiervoor reis ik al jaren met liefde af naar België als bodyworker/ tantramasseur). Samen met Paul Salverda geef ik de heerlijke workshops 'Vrij met je lijf'.
Waar en wanneer
Noya’s ark, Leusden
Zondag 29 juni 10:00-18:00 / 21:00 uur (inloop vanaf 9:30 uur)
We genieten samen van een vegetarische potluck lunch.
Inschrijving
Er is plek voor max. 14 deelnemers
Prijs
€125 singles
€225 (gelegenheids-) koppels
Optioneel: €15 soep & sauna tot 21:00 uur
Stuur mij een bericht voor deelname, dan stuur ik je een betalingslink en verdere informatie over de dag.
Ook kun je voor vragen mailen naar Jacobijn: info@satyakala.nl