Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Dinsdag 06 mei 2025

Stem en Opstellingen!

mei
06
Dinsdag 06 mei 2025
19:00 tot 21:30

Hoogwakersbosstraat 12, 2202 SP Noordwijk, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Stem en Opstellingen!

Wat is jouw verlangen? Zou je daar meer zicht op willen krijgen? Zou je je vrijer willen voelen in het maken van keuzes? Wil je wat steviger je eigen leven leven? Een paar avonden lang gaan we met elkaar op pad, samen delen, samen werken, samen ontdekken. We werken deze avonden met stembevrijding en zingen in combinatie met opstellingen, ofwel: systemisch werk.


Jouw eigen keuzes

In de familie waarin je als kind opgroeit, gelden bepaalde regels en heerst een bepaalde orde. Welke regels zijn dat? Welke boodschap heb jij meekregen als kind? En passen die regels en boodschappen goed bij jou? Met het breken van de regels loop je een risico, dat je er niet meer bij mag horen. Dat geeft wellicht een schuldgevoel, angst voor het verlies van liefde. En het zou ook zomaar kunnen zijn dat het heel veel ruimte geeft om je eigen keuzes te maken. Want alleen het eigen dragen maakt sterk.


Wat kun je verwachten?

We gaan aan de slag met wat korte theorie;
ervaren en voelen: in het lijf zakken met meditatie,
lichaamsgerichte oefeningen en muziek;
met elkaar delen en uitwisselen.
En we gaan ervaren wat opstellingen kunnen doen.

De combinatie van opstellingen met stembevrijding, zingen en drum is prachtig krachtig. We stemmen zo af op het helende veld, met een hoge trillingsfrequentie. Goud!


Al naar gelang de grootte van de groep doen we kleine opstellingen en soms een wat grotere. Iedereen komt op die manier aan bod. Welkom!



Praktische informatie:

* Drie dinsdagavonden: 6, 13 en 27 mei
* Tijd: van 19.00 uur tot 21:30 uur.
* Thee en lekkers aanwezig.
* Waar? In de praktijkruimte van Judith, aan de Hoogwakersbosstraat 12 te Noordwijk
* Meenemen: trek makkelijk zittende kleding aan, en neem wellicht sloffen mee.
* Totale kosten: €145

Over de organisatie

12 volgers

Hart, Licht en Leven

Wat is je verlangen? Hart, Licht en Leven organiseert evenementen voor mensen die geloven in de kracht van samen. Stembevrijding en opstellingenwerk.

Alles in jou doet er toe.

Stem en Opstellingen!

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl